PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120200}

Melinda i Melinda

Melinda and Melinda
6,5 11 578
ocen
6,5 10 1 11578
5,3 14
ocen krytyków
Melinda i Melinda
powrót do forum filmu Melinda i Melinda

7/10

ocenił(a) film na 7

dobry film, spodziewałem się czegoś znacznie gorszego, bo słyszałem, że to jeden z najgorszych filmów Allena, a tu miłe zaskoczenie; ciekawa koncepcja filmu, dobrze poprowadzona fabuła
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Mam podobnie. Moim zdaniem kolejny co najmniej bardzo dobry Woody. Również podszedlem do fimu bardzo krytycznie ze względy na medialną nagonkę, ale podczas seansu świetnie się bawiłem to po pierwsze i znalazłem parę wątków do refleksji to po drugię. Co prawda to już ten sort w kinie Allena nasączony kpinami z filozofii i kultury, ale także bardzo fajna zabawa.

ocenił(a) film na 5
malkavian4

to ja miałam odwrotnie, mimo wszystko liczyłam na coś fajnego i bardzo sie rozczarowałam.

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Ja też spodziewałam się czegoś znacznie gorszego. A tutaj proszę miłe zaskoczenie. Mogę powiedzieć, że dla mnie filmy Woodego są w swej prostocie wyjątkowe. Przedstawia on oczywiste oczywistości, które skłaniają do refleksji. Fenomenalnie Woody bawi się emocjami, uczuciami, ludzkimi rozterkami, marzeniami, niespełnionymi aspiracjami, dążeniami. Dzięki temu każdy może odnaleźć coś z siebie. To co dla niego jest komedią, właśnie przedstawia w tym filmie, a pojęcie komedii jest dla każdego inne. Dla Woodego, życie jest komedią i jego nieprzewidywalność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones