PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120200}

Melinda i Melinda

Melinda and Melinda
6,5 11 578
ocen
6,5 10 1 11578
5,3 14
ocen krytyków
Melinda i Melinda
powrót do forum filmu Melinda i Melinda

Słabiutki.

ocenił(a) film na 5

Jak wyżej. Allen w kiepskiej formie. Chociaż i tak to lepsze niż "Match Point".

ocenił(a) film na 5
junkers1

"Match Point" jest znakomity zaś "Melinda..." tylko poprawna, a nawet wtórna.

ocenił(a) film na 5
junkers1

O ja tez sie nie zgodze, ze byl lepszy od Match Point. Ja rowniez Match Point uwazam za znakomity a Melinda niestety rozczarowuje. Pomysl byl naprawde bardzo fajny ale jako calosc nie bardzo mi sie to podobalo. Jezeli chodzi o czesc komediowa to jak zwykle niezle teksty ale niestety nie przepadam za Willem Ferrellem i ciagle widzialem w nim tylko marna podrobe Allena.

junkers1

Zgadzam się z pierwszą częścią wypowiedzi - film słabiutki i ciągnący się, choć nie ukrywam, że koncept był ciekawy i mógł być zrealizowany w inny sposób. Cóż szkoda, że Allen nie miał innej wizji tego obrazu. Co do drugiej części opinii osoby zakładającej temat to po prostu kpina. Najwidoczniej ktoś chciał zaintrygować forumowiczów wywołać lawinę opinii z góry odmiennych.

ocenił(a) film na 3
junkers1

Słaby, nudny wręcz denerwujący a zwłaszcza postać Hobiego. W ogóle bardziej podobał mi się koncept dramatyczny. Ale z przykrością stwierdzam że to zdecydowanie najgorszy film Allena jaki widziałam.

sevasevol

to jest najsłabszy film Allena jaki widziałem jest jeszcze gorszy niż Życie i cała reszta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones