PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7656}
7,6 196 223
oceny
7,6 10 1 196223
8,0 34
oceny krytyków
Memento
powrót do forum filmu Memento

Wróćcie do "Króla Lwa". A na sobotni seans proponuję kilkudziesięciotysięczny odcinek "Barw szczęścia".

mala.lwica

Ale od Króla Lwa to ty się odpieprz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ocenił(a) film na 5
mala.lwica

Z grubsza wiem o co chodziło w tym filmie, ale i tak mi się nie podobał. Nie lubię takich eksperymentów, choć seriali typu "Barwy szczęścia" także nie znoszę. Twórcom tego obrazu za mało było oparcia akcji na cofającym się czasie i wydarzeniach przedstawianych "do tyłu" - bo to mógłbym jeszcze zrozumieć. Jakby nie było, jest to jakiś nowatorski i oryginalny zabieg. Nie polubiłem tego filmu, bo - jak napisałem - to było dla twórców filmu za mało. Musieli jeszcze te cofające się sceny dodatkowo komplikować. W cofających się czasowo scenach były fragmenty dziejące się jakby na odwrót - tj. "idące" w czasie do przodu! To już stanowczo za dużo jak na moje poczucie wyrozumiałości dla twórców. Nie lubię takiej gmatwaniny i już!

karakrytyka

Zgadzam się z Tobą, miałam podobne wrażenie. Jak dla mnie film jest generalnie nieprzyjemny i nic nie wnosi poza tym nowatorskim zabiegiem. Też mi nie przypadł do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones