PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466475}

Metro strachu

The Taking of Pelham 1 2 3
6,6 50 876
ocen
6,6 10 1 50876
5,2 8
ocen krytyków
Metro strachu
powrót do forum filmu Metro strachu

dno

ocenił(a) film na 3

3/10 ja liczylam na wartką,trzymająca w napięciu akcję,a po prostu miałam kupę śmiechu.
Szczególnie gdy więcej było rannych z tymi policjantami niż z tymi zakładnikami,bezsennowny wątek tej laski bulgoczącej w kompie i ten maderfakerrr ...

anita_alex14

SPOILER
Było dużo niedorzeczności w tym filmie. Choćby sama kariera Garbera, snajperzy w metrze, laptop. Żołnierz sił powietrznych okazał się dupą, podczas gdy w rzeczywistości wg mnie miałby sam szanse pokonać porywaczy. Snajperzy i SWAT mogliby zakończyć to w 5 minut.
No i ta kiczowata końcówka w Hollywoodzkim stylu. Kolejarz pierwszy raz trzymający broń zamiast po skończonej akcji biec do żony sam postanawia schwytać groźnego przestępcę. Gdyby nie końcówka film by uszedł jako niezły, a tak wyszła bajka dla dzieci, której ja nie kupuję.

ocenił(a) film na 3
anita_alex14

SPOJLER!

Zgadzam się!! To była komedia! Hah, jeszcze najlepsi są policjanci, którzy wioząc hajs co chwilę mają jakiś karambol i szczur w nogawce snajpera - rozwaliło mnie to na łopatki! hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones