PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34220}
7,6 5 629
ocen
7,6 10 1 5629
5,5 2
oceny krytyków
Metropolis
powrót do forum filmu Metropolis

Czy ...

użytkownik usunięty

Czy wersja DVD jest z polskimi napisami czy lektorem ???

ocenił(a) film na 8

DVD jest z polskimi napisami,lektora nie ma.Ścieżka dźwiękowa jest w języku japońskim,angielskim i rosyjskim.Wiem bo mam :D

użytkownik usunięty
Sylius

Siemanencja !
Powiedz mi młody człowieku, gdzie można zdobyć DVD z (tj. różne filmy) Anime. Szkoda, że ciężko jest je dostać, chyba że moje życie jest ciężkie (czyżby się zważyło !?!)
Z wszelakimi podziękowaniami w Twoją stronę

Polecam przejść się do wypożyczalni – tam, gdzie chodzę (Video World) mają prawie wszystkie wydane dotychczas w Polsce anime. Znaleźć można tam między innymi niedawno wydane produkcje, jak na przykład „Steamboy”, „Appleseed” czy „Rodzice chrzestni z Toukyou”, a także starsze, które dziś trudno znaleźć w sklepie – „Metropolis” czy „Cowboya Bebopa” dziś raczej nie kupisz w tradycyjnym sklepie, w internetowym też, zalegają na półkach w wypożyczalniach, bo mało jest chętnych. Znalazłem tam też filmy ze studia Ghibli, jak np. „Spirited Away: W krainie bogów”, „Księżniczka Mononoke” i „Narzeczona dla kota”.
Jeżeli nie odpowiada Ci wypożyczalnia, mimo wszystko polecam sklepy internetowe, ponieważ w tradycyjnych czasami ciężko znaleźć jakieś anime. Od czasu do czasu zobaczę coś w EMPiK-u, w Media Markcie też się czasami zdarzają (tam kupiłem „Księżniczę Mononoke” i „Steamboya”).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones