1 godz. 48 min.
7,6 5 393
oceny
7,6 10 5393
3 715
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":34220,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Metropolis-2001-34220/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Metropolis
  • ninja_4 ocenił(a) ten film na: 10

Pamiętam że leciał kiedyś ten film na polsacie i zawsze miałem go gdzieś tam w pamięci i zawsze chciałem go ponownie zobaczyć tylko jakoś nigdy sie nie składało lecz nareszcie własnie dziś udało mi sie tego dokonać i utwierdziłem sie w moim przekonaniu

Mało jest takich ANIME w sumie nigdy nie widziałem podobnych nie licząc ANIMATRIX no i ciężko o coś podobno o dobrą animacje z tak wspaniale ukazanym tętniącym życiem miastem i bez stworów typu buka z muminków :p gdzie ja osobiście za nimi nie przepadam heh

• konrad299 ocenił(a) ten film na: 10

ninja_4 Miałem podobnie jak ty, szukałem tego filmu kilka lat aż znalazłem:) Musiałem obejżeć go 2 raz ponieważ ma niepowtarzalny klimat

• konrad299 Ja również kiedyś oglądałam tenże film na Polsacie, lecz nigdy nie było sposobności aby go ponownie obejrzeć. Jedyne co pamiętałam, to tytuł zaczynający się na ,,M", związany z miastem, a jednak udało się i znalazłam. Pozdrawiam i polecam film!

• ninja_4 Też go widziałam lata temu (i chyba też na polsacie) i jakoś zapadł mi w pamięci. Nie pamiętałam tytułu, w końcu po długich poszukiwaniach znalazłam i.... jestem potwornie rozczarowana. Ledwo przez to przebrnęłam, a i tak oglądałam na raty. Nie podobała mi się warstwa wizualna, muzyczna, fabularna też jakoś niespecjalnie. Zupełnie nie podobał mi się ten film. Cóż, jako dzieciak człowiek miał jednak inny gust...

• ninja_4 Ciężko w to uwierzyć, że Polsat swego czasu puszczał tego rodzaju filmy. ;)

• wilczekstepowy A nawet HBO (gdzie pierwszy raz obejrzałem ten film) :)

• Linalee_2 ocenił(a) ten film na: 10

ninja_4 Nom, film mojego dzieciństwa, ubóstwiam go i w sumie min. dzięki niemu tak bardzo kocham tego typu filmy. *-* Płaczę za każdym razem. Po prostu KOCHAM. Szkoda, że tak mało znany.

• ninja_4 Nie rozumiem jak, Twoim zdaniem, ma się Animatrix do Metropolis?

A co z Ghost in the Shell? A co z królem s-f anime - Akira? A co z Appleseed?

• ninja_4 Ja tez!!!!

• Sir_Alonne ocenił(a) ten film na: 10

ninja_4 Również znalazłem to po latach! Właśnie dzisiaj!