Film

1983 1 godz. 3 min.
4,7 57
ocen
4,7 10 1 57
65
chce zobaczyć
{"id":"7699","linkUrl":"/film/Mg%C5%82a-1983-7699","alt":"Mgła","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/76/99/7699/7379180.2.jpg"}
Ewa postanawia skończyć romans z Alkiem. Z górskiego pensjonatu jadą samochodem do Warszawy . . . Kim, po... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Ewa postanawia skończyć romans z Alkiem. Z górskiego pensjonatu jadą samochodem do Warszawy . . . Kim, po przedterminowym zwolnieniu z więzienia, wraca do żony, Joli, mieszkającej w samotnym domu. Zastaje tu mężczyznę, który twierdzi, że został wynajęty do ciężkich prac. Kim chce się dowiedzieć, czy Mietek nie jest kochankiem Joli.Ewa postanawia skończyć romans z Alkiem. Z górskiego pensjonatu jadą samochodem do Warszawy . . . Kim, po przedterminowym zwolnieniu z więzienia, wraca do żony, Joli, mieszkającej w samotnym domu. Zastaje tu mężczyznę, który twierdzi, że został wynajęty do ciężkich prac. Kim chce się dowiedzieć, czy Mietek nie jest kochankiem Joli. Dochodzi do bójki . . . Alkowi wydaje się, że potrącił we mgle człowieka na drodze. Stara się to sprawdzić. Spotyka wystraszoną Jolę. Idzie z nią do domu, by zatelefonować na milicję i zgłosić wypadek, Kim wyrywa jednak sznur z gniazdka. Alek wraca do Ewy i jedzie do miasteczka. Ewa, korzystając z nieobecności chłopca, który szuka milicjanta, odjeżdża pociągiem do Warszawy . . . Poszukujący odnajdują w rzece torbę i części ubrania Kima. Jola pyta, co ma robić. "Czekać" - otrzymuje odpowiedź. Wszystko powoli tonie we mgle. [www.filmpolski.pl]

studio
Zespół Filmowy "Rondo"
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Intrygujący film

  ForzaAZS

  Muszę przyznać, że całkiem intrygujący i sprawnie nakręcony film, zakończenie tez niespodziewane. Dobra gra Frycza, Kozłowskiego i świetny w epizodach Nowak jako "Dziadek". Klimacik Polski lat 80-tych, dobra muza Koniecznego.

  • Porażka

   Przypalowiec ocenił(a) film na 1

   Sam opis filmu pokazuje bezsensowny chaos i kicz, jakiego jest się świadkiem. Scenariusz albo reżyseria, może oba są temu winne - nie wiem. Szkoda chyba tylko Wiśniewskiej, że w takie bagno musiała się zanurzyć.

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.