PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796753}
5,4 16 964
oceny
5,4 10 1 16964
3,2 14
ocen krytyków
Miłość jest wszystkim
powrót do forum filmu Miłość jest wszystkim

po zwiastunie już wiem, że podoba mi się bombowa obsada, bo Lubaszenko, Grochowska, czy Kulig to aktorzy, jak dla mnie z wyższej pułki ;) fajnie też, że akcja rozgrywa się w Gdańsku, a nie w stolicy ;P

dominika_pajak_2

Język polski, taki trudny :( jak już, to pÓłki a nie pułki.

ocenił(a) film na 7
Ola_Aleksandra

zwracaj uwagę na treść, nie na formę. z autorką postu zgadzam się co do obsady, film uważam z świetny i warty obejrzenia :)

ocenił(a) film na 3
gabikot

Myślę, że nie ma nic złego w zwróceniu uwagi na formę. Zawsze jest dobry czas, żeby się czegoś nauczyć i poprawić swoje błędy!

dominika_pajak_2

Właśnie pomysł na świąteczny film w Gdańsku też bardzo mi się podoba, piękna sceneria.

ocenił(a) film na 5
Oleczkaw

Ilez filmów nakręcono w Gdańsku,czy nikt o tym nie pamięta?te gnioty warszAwskie romantyczne z ostatnich lat to raczej produkty filmopodobne

ocenił(a) film na 1
basiaz1970

Gniot to był ten film. Silili się na coś w stylu "planety singli" niestety z tragicznym skutkiem! Obsada tu nawet nie pomoże. Dziwię się dlaczego w ogóle zgodzili się w nim zagrać

ocenił(a) film na 3
Barabara9

Zgadzam się, Barbaro. Wydaje mi się, że ci wszyscy aktorzy nie za bardzo wiedzieli w czym będą grać, bo każdy z nich miał tylko cześć historii do zagrania i ciężko przewidzieć jaki będzie końcowy kształt tej historii. Fatalny montaż - ani jedna z postaci nie została przedstawiona dogłębnie. Przez pierwsze pół godziny filmu straszne nudy, bo historia nie może w ogóle spleść się w całość, trzeba przetrwać chyba z 45 minut zanim to nabiera kształtu. A aktorzy właśnie świetni i poszli na zmarnowanie w tym filmie:(

basiaz1970

no nie wiem, dla mnie komedia romantyczna w Gdańsku to była nowość i zmiana, bardzo mi się to podobało

dominika_pajak_2

nie wiem jakiego filmu się spodziewaliście, ale ja wybrałam się na lekką komedię i taki właśnie jest ten film. czasami człowiek ma ochotę pójść do kina, aby się wyluzować, a nie oglądać kolejną patetyczną polską produkcję :P

ocenił(a) film na 10
dominika_pajak_2

ja również liczyłam na komedię, przy której będę mogła odpocząć i się pośmiać i na taką trafiłam :)

ocenił(a) film na 10
dominika_pajak_2

zgadza się, Gdańsk to nowy poziom, inne widoczki :) A moja ukochana Kulig świetnie sobie w tym filmie poradziła <3

ocenił(a) film na 1
zosienka666

No tak, ale jeśli będę chciała oglądać piękne widoczki z Gdańska to albo się tam wybiorę, albo odpalę Youtube.. Piękne miasto niestety słabej fabuły nie uratuje

dominika_pajak_2

Z wyższej PÓŁKI to Ty chyba masz słownik ortograficzny , bo jak widac rzadko po niego sięgasz..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones