PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772194}

Mięso

Grave
5,8 21 670
ocen
5,8 10 1 21670
7,0 37
ocen krytyków
Mięso
powrót do forum filmu Mięso

Jedno miało być komedią, którą się nie stało, drugie horrorem (?), którym nie jest. Oba filmy łączy jedno - są bezgranicznie głupie.

ocenił(a) film na 9
kokonut

Powiedział gość oceniający Smoleńsk na 8 a bitwę warszawską na 9

ocenił(a) film na 2
pjsus722

Odpowiedzia gość, który ocenił mięso na 9.

ocenił(a) film na 9
kokonut

Owszem ;d w przypadku takiej bitwy warszawskiej która wywołuje jedynie politowanie wstyd jest wystawić tak wysoka ocenę, mięso może się podobać lub nie ale film się po prostu broni wielowarstwowością, aktorstwem czy różnymi innymi elementami.

ocenił(a) film na 2
pjsus722

Mięso niczym się nie broni. Nie ma tam nic oprócz tanich chwytów dla niezbyt wyrobionych widzów. Tyle miałbym do powiedzenia w kwestii tego chłamu.

ocenił(a) film na 9
kokonut

Wymień proszę te chwyty bo sam jestem ciekaw co wymyśliłeś

ocenił(a) film na 9
pjsus722

Poprzyj swoje zdanie jakimiś konkretami a nie pisz ogolnikow z których i tak nic nie wynika

ocenił(a) film na 9
kokonut

Smoleńsk czy bitwa niczym się nie bronią to kiepskie i żenujące filmy

ocenił(a) film na 3
pjsus722

Ja tam lubię żenujące filmy oceniać na takie wysokie noty, można się przy nich nieźle ubawić, a to ocenę zdecydowanie poprawia

użytkownik usunięty
kokonut

Porównywanie "Kac Wawy" do tego filmu xD

No właśnie "Kac Wawa" było lepszym filmem i totalnie nie zasługuje na bycie porównywanym do tego gówna.

BartuszStarWars

Trzeba mieć nieźle zryty beret żeby takie gówno chcę nic na 8..... w ogóle te osoby co to oceniają są na 100% nie jest niezrównoważona psychicznie albo miały ciężkie dzieciństwo albo na studiach były maltretowane ogólnie nie są normalne....

xxxfilmen

Trzeba mieć nieźle zryty beret żeby takie gówno ocenic na 8..... w ogóle te osoby co to oceniają są na 100% niezrównoważone psychicznie albo miały ciężkie dzieciństwo albo na studiach były maltretowane ogólnie nie są normalne.... Patologia w czystej postaci.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones