PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868026}
2,8 10 888
ocen
2,8 10 1 10888
1,7 15
ocen krytyków
Miłość, seks & pandemia
powrót do forum filmu Miłość, seks & pandemia

Przepraszam Was

ocenił(a) film na 1

Wlasnie wrocilem z seansu i chcialem Was wszystkich przeprosic za to, ze zaplacilem 30zl za to, co tam widzialem i nakarmilem te spirale partactwa.

Polecam kupic pol litra po seansie, moze pozwoli szybciej zapomniec.

Woohoosky

W ramach odpokutowania poprostu nigdy więcej nie idź do kina na filmy Vegi :)

Woohoosky

Wiesz niektórzy płacą by ktoś im napluł na twarz więc mnie nic nie zdziwi. To jest podsumowanie filmów Vegi.

ocenił(a) film na 1
Woohoosky

ja tak właśnie zrobiłem, opiłem się żeby zapomnieć to co widziałem pozdrawiam

Woohoosky

Spytam tak z ciekawości czy w tym filmie Małgorzata Rozenek Majdan pokazuje się nago bo na zwiastunie jest ubrana.

ocenił(a) film na 4
kopytekturbo

Nie pokazuje się nago.

Woohoosky

Spytam tak z ciekawości czy chociaż w tym filmie Małgorzata Rozenek Majdan pokazuje się nago bo na zwiastunie jest ubrana

ocenił(a) film na 4
Woohoosky

Gdy widzę te 3,5 tyś ocen jak zwykle niska średnia przy filmach Vegi pomyślałem sobie może że to prawda że Polak coś nie tak zrobi później myśli. Tyle już wcześniej osób obejrzało filmy Vegi skrytykowali przed i po filmie, zarzekali się że już więcej nie obejrzą a tu proszę 50 nowości sex... Pandemia straty taty był 3 najczęściej oglądanym filmem??! Coś tu nie tak z ludźmi że wiedzą co obejrzą a później lament ehh moje 30zl mój czas itp. ja nie obejrzałem poczekam aż się pojawi na ekranach a wy dalej oglądając wydacie i napiszecie to samo!

Woohoosky

dobre haha:D

Woohoosky

Co Tobą w ogóle kierowało aby na to iść? :)

Jesus3000

Dobry pretekst by napić się wódki samemu:D

Woohoosky

Ja Ci wybaczam :D

Woohoosky

Za 3 dychy dzisiaj miałbyś połówkę czystej Żubrówki, plus pół chleba i ćwierć kilo taniej wędliny na zagrychę i, co nie mniej ważne, nie musiałbyś nikogo przepraszać:-) Zwykły kac przechodzi szybko, a kac moralny utrzymuje się długo:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones