PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557117}

Miłość

Love
5,4 1 626
ocen
5,4 10 1 1626
5,0 3
oceny krytyków
Miłość
powrót do forum filmu Miłość

Szkoda, naprawdę wielka szkoda, bo film zaczynał się obiecująco, zwłaszcza ujęcia z działań wojennych, doskonałe zdjęcia, ciekawy montaż i pomysł... A wszystko ginie w nużącym, dusznym klimacie pustki. Film w pewnym momencie męczy i raczy nas prawdami życiowymi rodem z Cohelo...
Na pełną recenzję zapraszam tu:
http://www.youtube.com/watch?v=f5LGNqzOAds&list=UUUSc7Zxx3iGLx49Hv6FrFng&index=1

ocenił(a) film na 5
Miss_Macabra

Nic tylko się zgodzić.

ocenił(a) film na 5
Miss_Macabra

Recenzja z youtube to kaszana niestety. Piszcie, nie mówcie.

waukorbowy

Ok, może napisz dlaczego uważasz, że to kicha, bo ciężko jest wyciągnąć wnioski z tak luźno rzuconej uwagi :)

ocenił(a) film na 5
Miss_Macabra

Za dużo wygłupów, za mało konkretów. Po kilkunastu sekundach już mnie nużycie, flaki z olejem się robią i niepotrzebny chaos. Da się odczuć że pomimo wielu filmików wciąż jesteście nienaturalne przed kam. Ogólnie to wyglada jakbyście robiły mini-szoł na skajpie dla znajomych, takie mam skojarzenia.

Cos pokombinujcie, może różne ujęcia... cięty humor...? Nie wiem.

Teraz na +
Dobrze się prezentujecie, nie jesteście idiotkami/błaznami, widać że to wam sprawia przyjemność i jestescie ambitne. Bawcie się dalej!!

waukorbowy

O i właśnie o taką merytoryczną krytykę mi chodziło, bo można wyciągnąć z niej wnioski. Dzięki :)

ocenił(a) film na 5
waukorbowy

Dzięki za konstruktywną krytykę bo mało takiej w internecie teraz.
Szkoda tylko że jest ona trochę wykluczająca się - za dużo wygłupów a jednak nuda, flaki z olejem a jednak chaos - to wykluczające się pojęcia ;>

Btw duż daleko nam do show, takie jesteśmy w życiu prywatnym, bo nie ma czego przed kamera udawać (a nie chcąc robić reklamy więc trochę na uboczu http://www.youtube.com/user/gamingnewspl - ja pojawiam się jeszcze tutaj więc możesz mieć porównanie ;>)

Pozdro ! Des.

ocenił(a) film na 5
Despair

Takie wygłupy i tego typu chaos są nudne bo wtórne, przecietne... To tak jakbyś miała oglądać ciągle kolejne części "Niezniszczalnych" juz po stokroć zsiquelowane, niby się dzieje a jednak nuda. Jaśniej?

"takie jesteśmy w życiu prywatnym" niekoniecznie, dlatego napisałem o show na skajpie. Głupio się będzie kłócić kto jaki jest "na prawdę" , dlatego powiem w ten sposób : takie odnoszę wrażenie i nie wazne jaka jest prawda, niestety.

co do gamingnewspl - to pojawiasz się gdzie, o co chodzi?


Studiujecie filmoznawstwo czy coś w podobie?

ocenił(a) film na 5
waukorbowy

Oj tam, 'Niezniszczalni' to bardzo dobra, czysta, bezmyślna rozrywka której od czasu do czasu człowiek potrzebuje ;>

Filmoznastwa nie studiujemy, nasze zycie prywatne nie ma nic współnego z Dialogami Monitorowanymi - robimy to z czystej frajdy bo oglądamy filmy, lubimy je i mamy jakies opinie, którymi chciałyśmy się podzielić z widzami niekniecznie profesjonalnie, a w formie luźnej dyskusji, luźnej opinie dla przeciętnego człowieka.

A gamingnews.pl to kanał na YT w którym jestem 'prezenterką' od jakiegoś czasu więc możesz mnie porównać w innym wydaniu ;> Skype nie używam prawie w ogóle więc nawet szczerze mówiąc nawet nie wiem jak wygląda show na skajpie, ale szanuję oczywiście Twoje odczucia. Przynajmniej to nie czyste, puste hejterstwo tak często w naszym polskim internecie obecne.

ocenił(a) film na 5
Despair

ło, na gamingnews.pl wszystko prawie pro. Nie gram w gry, zwłaszcza w sylwestra i nie mam pojęcia o temacie ale bardzo przyzwoicie.

ocenił(a) film na 7
Miss_Macabra

Z całym szacunkiem, ale te Wasze recenzje to zwykłe knajackie gadanie. Świetne do pogadania z nowozapoznanym gościem przy piwku w knajpie, żeby wiedział, że coś tam czytacie i obyte z kinem jesteście, ale poziom przemyśleń macie gimnazjalny sory.

mar_cinek2

Bo taka miała być konwencja, luźna gadka, a nie wyreżyserowany wywód krytyka filmowego. To nie ,,Perły z lamusa", tylko blog :) Oczywiście rozumiem, że może się nie podobać, ale pokazując się w internecie miałyśmy na uwadze, że opinie będą różne ;)

ocenił(a) film na 7
Miss_Macabra

Dziewczyny nie obraźcie się, ale gdyby nie link to wyłaczyłbym to po 30 sekundach. Ale dotrwałem do końca, aby móc mieć swoje zdanie i coś o tym powiedzieć. Tak jak Wam tu ktoś już napisał - tak sobie możecie rozmawiać do kamery w gronie Waszych znajomych. Albo na skajpie. W perłach z lamusa też była "lużna gadka". Jak chcecie kogoś zainteresować, musicie albo czymś rozśmieszyć albo zainteresować, opowiedzieć ciekawostkę. No ale oczywiście wiem, że od czegoś trzeba zacząć stąd też życzę powodzenia!
PS> Spróbujcie może coś na zasadzie loży szyderców z Muppet Show, albo dialog na zasadzie sceptyk - entuzjasta jak kiedyś panowie Kamiński - Kurek w "Sondzie"

ocenił(a) film na 4
mar_cinek2

Ja niestety nie dotrwałem do końca filmiku na yt. Dziewczyna z maską próbuje być śmieszna, ale nie jest. Wychodzi żenada.

ocenił(a) film na 5
Dryden

Nie,nie wychodzi zenada,podziwiam ich odwagę,dziewczyna (ta bez maski) za duzo między słowami używa yyyyyy :) - poza tym z wieloma ich spostrzeżeniami się zgadzam (mam na myśli "Love") świetne zdjęcia,ujęcia,co do muzyki,..to raczej udźwiekowienie filmu jest kapitalne - wiem bo słuchałem noca przez słuchawki,natomiast całość jest monotonna,w pewnym momencie nużąca,zgadzam się również z tym,że zapowiadało się naprawdę nieźle - wojna secesyjna,narracja
5/10

Miss_Macabra

Za dużo YYYYYYY, banalne przemyślenia, brak merytorycznej wiedzy. Nie obrażam, nie prowokuję. Po prostu strasznie nędznie to wygląda ;) Myślę, że dorosłe osoby stać na coś więcej niż "fajne, podobało mi się" albo "nie podobało mi się, dziwne". Skromne słownictwo, nieciekawe uwagi.

Miss_Macabra

Cóż, znaczy wszechświat wobec miłości HAHA

Miss_Macabra

Hejka - gdzie można " obejrzeć " z napisami pl ?
Lub jak już faktycznie niema to czy lektor nie zepsuje klimatu ?
Dzia z a pomoc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones