film

Miłosny bestseller

Book of Love
2022
1h 46m
5,2 745
ocen
5,2 10 1 745
Książka ambitnego, młodego pisarza nagle staje się hitem. Wkrótce odkryje, dlaczego tak się stało. Zobacz pełny opis
Miłosny bestseller zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Miłosny bestseller
Zwiastun nr 1
nr 1 2021-12-09T21:51:22 https://fwcdn.pl/webv/98/35/59835/59835.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/238/10005538/Book_of_Love___Official_Trailer___February_4.vp9.1080p.webm

Młody angielski pisarz Henry nie ma na swoim koncie żadnego sukcesu. Sprzedaż jego książek nie wygląda najlepiej. Niespodziewanie jednak jedna z jego książek staje się hitem w Meksyku, jego wydawca nalega, by pojechał tam na trasę promocyjną. Po przybyciu zdezorientowany Henry odkrywa przyczynę popularności jego powieści – meksykańskaMłody angielski pisarz Henry nie ma na swoim koncie żadnego sukcesu. Sprzedaż jego książek nie wygląda najlepiej. Niespodziewanie jednak jedna z jego książek staje się hitem w Meksyku, jego wydawca nalega, by pojechał tam na trasę promocyjną. Po przybyciu zdezorientowany Henry odkrywa przyczynę popularności jego powieści – meksykańska tłumaczka Maria przerobiła jego nudną książkę na emocjonującą powieść erotyczną. Henry i Maria muszą teraz podróżować razem po Meksyku. Gdy temperamenty i iskry zaczynają lecieć, oboje zaczynają wbrew sobie odnajdywać miłość i pożądanie.

studio
BondIt Media Capital (współudział) / Buzzfeed Studios / Head Gear Films (współudział) / więcej
tytuł oryg.
Book of Love
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jak tak na niego patrzę, to się zastanawiam, kto mu taki image zafundował? Wygląda okropnie. No sorry.

Zatem jeżeli ktoś ma akurat ochotę na lekki film do odstresowania (żeby potem sobie zasnąć bez koszmarów ;) to serdecznie polecam.
Uwaga!
Jeżeli oglądać będziecie we dwoje, to potem będzie się musieli kochać jak dwa smoki w wulkanie!... ;)

Kontrast między stonowanym Anglikiem i żywiołową Meksykanką. Do tego sporo żywych postaci drugoplanowych i trochę egzotyki. Nie za bardzo dramatyczny, chociaż postać Henry'ego została potraktowana trochę z feministycznego buta. Zdecydowanie z przymrużeniem oka, ale jest fajnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones