Sam Claflin 

Samuel George Claflin

8,5
42 583 oceny gry aktorskiej
Sam Claflin
Urodził się w 1986 roku w Ipswich, Anglia. Uczęszczał do Costessey High School w Norwich. Jako mały chłopiec był wielkim fanem piłki nożnej i przejawiał niemały talent do gry. W wieku 16 lat, po dwukrotnym złamaniu kostki, zmuszony był zrezygnować z pasji. Do aktorstwa zachęcił go nauczyciel z liceum, zobaczywszy jego występ w szkolnym przedstawieniu. W 2003 roku podjął studia sztuki scenicznej w Norwich City College, by niedługo później przenieść się do słynnej London Academy of Music and Dramatic Art.
 
Na małym ekranie debiutował w 2010 roku drugoplanową rolą w "Filarach Ziemi", równocześnie pojawił się również w "Any Human Heart". Już w kwietniu tego samego roku udało mu się dostać angaż w hollywoodziej kontynuacji przebojowej serii "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach". Zanim megaprodukcja debiutowała w kinach, można było oglądać go w roli piłkarza Duncana Edwardsa w telewizyjnym "United" wyprodukowanym dla BBC. Niedługo później został obsadzony w kolejnym blockbusterze - "Królewnie Śnieżce i Łowcy". W sierpniu 2012 otrzymał angaż do drugiej części cyklu "Igrzyska śmierci".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 27 czerwca 1986

miejsce urodzenia: Ipswich, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 180 cm

żona Laura Haddock (30.07.2013 - 2019, rozwód), 2 dzieci: syn Pip (ur. 10.12.2015) i córka Margot (ur. 02.2018)
Miał przesłuchania i zdjęcia próbne do roli Henry'egi Lazara w filmie "Dziewczyna w czerwonej pelerynie". Ostatecznie angaż otrzymał Max Irons.
Ubiegał się o rolę Toma Warda w filmie "Siódmy syn", gdy zrezygnował z niej Alex Pettyfer, lecz ostatecznie angaż otrzymał Ben Barnes.
Brał udział w przesłuchaniach do roli Romea w filmie "Romeo i Julia", w którą ostatecznie wcielił się Douglas Booth.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Od dawna nie jestem już nastolatką, ale jak na niego patrzę, to oczy mi błyszczą jak na widok ulubionej potrawy. Niesamowicie przystojny i seksowny :D I te cudne dołeczki w policzkach :)

Uwielbiam panów z Wielkiej Brytanii, akcent, obyczaje, sposób mówienia i gestykulacja, poruszanie się... dużo by wymieniać. A no i oczywiście TEN uśmiech... Sam to taki idealny, angielski mężczyzna. Czaruje jak mało kto ;)

Czasami trudno od Niego wzrok oderwać! I to trochę dziwne, bo kiedy Go zobaczyłam pierwszy raz uznałam, że jest bez rewelacji. Chłop jak każdy inny ;)
Ale kiedy się uśmiechnął, to już nie byłam taka pewna swej pierwszej opinii.
A kiedy zaczęłam słuchać, jak mówi, odpłynęłam totalnie :). Co za niesamowity tembr...

Oglądałam dzisiaj "Me before you" z mamą i ta stwierdziła, że Sam to wypisz wymaluj młody Hugh (w szczególności z uśmiechu i takiego ekranowego uroku osobistego). Co sądzicie?

Pierwszy zwiastun "Zanim się pojawiłeś" - 0:29!!! <3 To 'yet' no i to spojrzenie! Zauroczył mnie od swojej roli w "Igrzyskach Śmierci: W Pierścieniu ognia". i od tamtej pory wyczekuję każdego filmu, w którym bierze udział! Popieram @TheGoldenGirl jego akcent jest nieziemski! Piękny uśmiech i dołeczki dodają mu uroku!...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones