1 godz. 51 min.
7,8 332 880
ocen
7,8 10 332880
30 725
chce zobaczyć
7,9 25
ocen krytyków
{"rate":7.92,"count":25}
{"type":"film","id":896,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mi%C5%9B-1980-896/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Miś
  • Wśród aktorów nie została wymieniona murzyńska ekspedientka ze sklepu emigranta w Londynie, ta która tłumaczyła rozmowę Ochódzkiego z pracownikiem banku.

• weronikax25 ocenił(a) ten film na: 9

BOB_76 To Beyonce więc po co wymieniać , jak każdy ją zna ;)

• weronikax25 O czym ty mówisz? Beyonce urodziła się dopiero 1981 r.

• Witek_9 ocenił(a) ten film na: 10

BOB_76 Bo to jej mama w ciąży z Beyonce, Beyonce była wtedy nieochrzczoną zygotą, nawet nie miała jeszcze kolczyków w brodawkach sutek :)

• Wictorias ocenił(a) ten film na: 7

Witek_9 co jest z tobą nie tak.. freaking dirty old man..

Wictorias "Old man" to pojęcie względne, kiedy miałem 14 lat to 18 letnie dziewczyny były strasznie stare. Ale to było bardzo dawno temu :)

• olgass ocenił(a) ten film na: 9

BOB_76 Żart taki żarcik to jest

• olgass raczej słaby

• buzzkill ocenił(a) ten film na: 10

BOB_76 "Stanisław Tym pamięta jedynie, że była to zawodowa aktorka z jednego z londyńskich teatrów, która wpadła na chwilę odegrać swoją rolę.
    - Niestety, się spieszyła, a człowiek odpowiedzialny za spisywanie danych zaniedbał swoich obowiązków - tłumaczy Stanisław Tym. - Chcieliśmy później wysłać jej zdjęcia z planu i podziękowania. Nawet nie wiemy, w którym pracowała teatrze - ubolewa."

• buzzkill No to niezła wtopa ze strony ekipy filmowej - nie dowiedzieć się kto zagrał epizod w filmie.

• BOB_76 Z tego co wspominają twórcy, wtedy był ogólnie straszliwy burdel wszędzie. Wiele scen kręcili "na chybcika", bo Bareja radził sobie właśnie w takim chaosie jako jeden z pierwszych i niewielu :).

BOB_76 Mnie się w ogóle nie podoba że Murzynkę gra Murzynka a nie Polka katoliczka. To przez tą liberalną poprawność polityczną.

Witek_9 PS. Na szczęście Cyganie zniknęli. Jak moją matkę napadli i ukradli jej 1000zł to policja powiedziała że to nie byli Cyganie tylko Romany. Ale chociaż wiedzą jak mieli na imię to minęło 7 lat a tych Romanów nie złapali.

• Krzypur ocenił(a) ten film na: 10

BOB_76 Wtedy nie było jeszcze Eurokołchozu.

• BOB_76 a ty z jakiej jesteś wsi, że osoby czarnoskóre nazywasz "m*rzynami"? co to w ogóle za określenie "m*rzyńska"? aż mnie wzięło na wymioty przez poziom rasizmu tej wypowiedzi. mówi się "osoba czarnoskóra" lub "człowiek". ewentualnie jak znasz imię i nazwisko to warto go użyć. ostatecznie narodowość np. Nigeryjka, Kenijka, Amerykanka. ale kur*wa nie "m*rzynka"!!

• Ush Będę ich nazywał jak mi się podoba, goń się lewaku.

• BOB_76 mnie nie obrazisz w ten sposób. obrażasz sam siebie byciem gorszym człowiekiem niż powinieneś być