PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592702}

Miasteczko, które bało się zmierzchu

The Town That Dreaded Sundown
5,1 5 612
ocen
5,1 10 1 5612
6,2 4
oceny krytyków
Miasteczko, które bało się zmierzchu
powrót do forum filmu Miasteczko, które bało się zmierzchu

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 7

Po prostu dobry. Jak dla mnie oczywiście. Podczas oglądania nie miałem jednoznacznego przypuszczenia kto jest Phantomem. Było ich wiele a koniec i tak mnie zaskoczył. SUPER jest motyw stylizacji na lata wcześniejsze - ubrania,samochody, nawet światło w filmie było takie przerysowane i żółte. Nie do końca jednak było to konsekwentne. Mimo to śmiało można obejrzeć bo coraz ciężej znaleźć taki film - niewymagający,trochę zabijania i przemocy, jakaś legenda ;) 7/10

ocenił(a) film na 7
Wezzy

Dokładnie, ja nie rozumiem skąd tak niska ocena. Film wciąga i ma swój klimat, a zakończenie w połowie mnie zaskoczyło

ocenił(a) film na 6
aniawu

Film jest w miarę dobry, ale ta słaba ocena wynika właśnie z tego jego klimatu. Długie sceny w popołudniowym, mocno rozproszonym świetle były kontrastem dla krótkich scen morderstw, gdzie dodatkowo praca kamery była szarpana, urywkowa. Dla mnie nie był to problem, ale na pewno wielu widzów oczekiwało bardziej klasycznych kliszy - mroczny klimat, długi sceny ucieczki etc., a tego tu nie było. Nie podobało mi się jednak to, że pomimo krótkiego czasu trwania film momentami zbytnio zwalnia a napięcie mocno opada; poza tym parę wątków mogło być bardziej rozbudowanymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones