PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204328}

Miasto śmierci

Bordertown
7,0 18 433
oceny
7,0 10 1 18433
Miasto śmierci
powrót do forum filmu Miasto śmierci

J Lo nie ma min inteligentnej kobiety, także myślę, że powinna pozostać przy graniu
kelnerek, tancerek i organizatorek wesel. Fatalnie zagrała dziennikarkę!

ocenił(a) film na 7
anna_rogozinska

Jasne , bo miny są odpowiedzialne za to czy , ktoś jest inteligentny czy nie. Głupota !

ocenił(a) film na 6
SignumOne

Wg mnie zagrała ok

ocenił(a) film na 6
anna_rogozinska

A jakie miny robią inteligentne kobiety? Napisz proszę, bo chciałabym poćwiczyć...
Miałam nadzieję, że wystarczą okulary. Teraz się dowiaduję, że jeszcze miny wchodzą w grę...

anna_rogozinska

Według mnie Jennifer zagrała naprawdę przekonująco, sprawdziła się w tej roli... Po co te uprzedzenia...?

Sylwia_sp

hahahahahaha co za człowiek on jest konformistą uważa żę inteligętny człowiek musi mieć okluary fajke i gadać od rzeczy takie są realia jego wracaj do oglądania kiepskich :D

anna_rogozinska

Oj, nie. Dała radę. Na ogół drażnią mnie jej aktorskie popisy, ale tutaj zupełnie i nie przeszkadzała. Co więcej - dla mnie była wiarygodna.

ocenił(a) film na 5
anna_rogozinska

Nie znam się na minach, ale jej rola pani psycholog w filmie "Cela" moim skromnym zdaniem jest naprawdę wyśmienita. Co do "Bordertown" to mam takie wrażenie, że aktorzy zaufali za bardzo reżyserowi, który sam do końca nie wiedział jaki film chce nakręcić i dali się mu poprowadzić na manowce.

anna_rogozinska

Zaznaczmy że grała dziennikarkę a nie intelektualistke ! To nie jest jednoznaczne. Wystarczy włączyć jakis kanał TV albo poczytać felietony pani Moniki O. lub innej aby sie przekonać że nie każda dziennikarka to intelektualistka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones