PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449923}

Miasto śmierci

From Within
5,4 2 421
ocen
5,4 10 1 2421
Miasto śmierci
powrót do forum filmu Miasto śmierci

Nawet nawet.

ocenił(a) film na 7

Przyznam się, że film mnie miło zaskoczył. Po ocenach i wypowiedziach spodziewałąm się kolejnego dennego pseudo horroru. Film ten może nie był jakoś szczególnie porywający i trzymający w napięciu., jednak ma w sobie coś, co spowodowało, że mi się nawet podobał. Można się do jeszcze kilku rzeczy doczepić ( gry aktorskiej na przykład) jednak film zrobił na mnie ogólnie dobre wrażenie. Nie zanudził mnie, momentami nawet potrafił zaskoczyć. Podsumowując, film ze średniej półki.

ocenił(a) film na 5
Aguleczek94

Dla mnie średniak,niczym nie zaskoczył i nie przestraszył. Liczyłem na dużo więcej,ale nie niczego nie zarzucam. Horror to już tak wyeksploatowany gatunek,że o coś oryginalnego naprawdę nie łatwo. CHELSEA RULES !!! BLUE IS THE COLOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 4
Aguleczek94

Pozdrawiam fankę Chelsea ;).Ale co do filmu to jak dla mnie słaby niestety.Ale każdy w końcu ma inny gust :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones