PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252935}
plakat filmu Miasto zbrodni

Miasto zbrodni

Splinter
5,2 442
oceny
5,2 10 1 442
Miasto zbrodni

Przemoc na ulicach miasta aniołów nie dziwi już nikogo, szczególnie spokrewnionych szefów dwóch rywalizujących ze sobą gangów, Dreamera i Dusty'ego. Prawa ulicy zmieniają się jednak z chwilą śmierci ich brata. Zjednoczeni i zdesperowani by odkryć prawdę dotyczącą morderstwa, gangsterzy docierają do detektywa Gramma i jego partneraPrzemoc na ulicach miasta aniołów nie dziwi już nikogo, szczególnie spokrewnionych szefów dwóch rywalizujących ze sobą gangów, Dreamera i Dusty'ego. Prawa ulicy zmieniają się jednak z chwilą śmierci ich brata. Zjednoczeni i zdesperowani by odkryć prawdę dotyczącą morderstwa, gangsterzy docierają do detektywa Gramma i jego partnera Cunninghama. Balansując na granicy ulicznych rozgrywek, kłamstw i spisków, ta czwórka postanawia dowiedzieć się kto tworzy brutalną atmosferę chaosu w najsłynniejszym mieście świata!

Miasto zbrodni
Zwiastun nr 1 2:13
nr 1 2009-11-16T11:49:05 https://fwcdn.pl/webv/69/13/16913/thumbnail.16913.4.jpg https://fwcdn.pl/video/252935/splintertrailerhq.360p.mp4
Miasto zbrodni zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

studio
Chamber Six Productions / Dark Horse Entertainment / Splinter Film LLC / więcej
tytuł oryg.
Splinter
inne tytuły
Splinter (I)
więcej

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.