Adam Rodriguez I

Adam Michael Rodriguez

7,2
1 608 ocen gry aktorskiej
Adam Rodriguez I
Adam z pasją grał zawodowo w baseball dopóki uraz kręgosłupa nie zmusił go do zmian w jego życiu. W czasie rehabilitacji i poszukiwań nowej pasji, Adam utrzymywał się pracując jako robotnik, portier, pomocnik nurka i dostarczyciel pizzy. Chociaż jego życie potoczyło się inaczej niż Adam to planował, on się nie poddawał. Pracując jako makler w Nowym Jorku, odkrywa nowe powołanie. Kilka lekcji aktorstwa wywołało w nim entuzjazm do grania i doprowadziło do sceny. Mała rola w serialu "NYPD Blue" pomogła Adamowi otrzymać stałą rolę Hector'a, młodego policjanta, w serialu stacji CBS "Brooklyn South". Później zagrał Patrick'a Fortado, jeżdzącego na wózku eksperta komputerowego, w serialu "All Souls". Następnie dołączył do obsady serialu "Roswell" jako Jesse Ramirez, młody prawnik pracujący w firmie pana Evansa. Adam zagrał także gościnnie w takich serialach jak "Felicity", "Ryan Caufield: Year One" czy "Resurrection Blvd." Adam występuje w telewizji nie tylko w serialach. Można go było zobaczyć także jako "chłopaka przy komputerze" w pierwszym teledysku Jennifer Lopez do piosenki "If You Had My Love". Adam, nowojorczyk z urodzenia, mieszka obecnie w Los Angeles. Lubi czytać, pisać i słuchać różnego rodzaju muzyki od rapu do Rachmaminowa. (za www.seriale.vis.pl)
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 2 kwietnia 1975

miejsce urodzenia: Nowy Jork, Nowy Jork, USA

wzrost: 185 cm

Teen Choice
Zdobył Teen Choice, 1 nominacja
Sprawdź wszystkie nagrody
żona Grace Gail (od 02.05.2016), 3 dzieci: 2 córki: Frankie Elle (ur. 2014) i Georgie Daye (ur. 2017) oraz syn Bridgemont Bernard (ur. 16.03.2020)
Wystąpił w następujących teledyskach:
- 1999 r. - "If You Had My Love" - Jennifer Lopez;
- 2003 r. - ''Many Men (Wish Death)'' - 50 Cent;
- 2006 r. - ''I Call It Love'' - Lionel Richie;
- 2009 r. - ''Respect My Conglomerate'' - Busta Rhymes, ''It Kills Me'' - Melanie Fiona.
Ma młodszą siostrę Vanessę.
W 1993 roku ukończył Clarkstown High School North w New City (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

dlaczego W Polsce nie ma takich ciach ?:d boskiii

Mega przystojniak!!!!!!!!!!!!!!! Ma ładny uśmiech

Jakich/takich nie lubię ;)

, ciekawy czy to wykorzysta . Obecnie juz nie gra w csi, wywalili go ale znalazł zatrudnienie w Brzyduli. A co do jego nowego filmu : I can Do bad All by myself, świetnie zagrał . Ma sznase wreszcie zaistnieć w świecie filmu. Dla tych co będą mieli okazje obejrzeć film - jest tam scena na kanapie kiedy Adam rozmawia z...

więcej

A gdzie rola w Nocnej zmianie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones