PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633858}

Age of Uprising

Michael Kohlhaas
6,1 6 761
ocen
6,1 10 1 6761
6,8 5
ocen krytyków
Michael Kohlhaas
powrót do forum filmu Michael Kohlhaas

No tak,Mikkelsen trochę ,a nawet bardzo ratuje ten film.A jego gra w ostatnich minutach filmu-przed
ścieciem to po prostu mistrzostwo świata.Jak ten facet to robi?na tej twarzy widać
wszystko.Zal,rozpacz,strach.Naprawdę nie stać go bylo na stratę 2 koni?Dokąd zawiodla go duma?
Czy było warto?Czy świat się zmienił?Główny bohater niejednoznaczny i tylko dlatego warto
zobaczyć ten film

kleszcz72

Dokładnie! Niesamowity z niego aktor, a scena przed śmiercią to emocjonalna uczta.

ocenił(a) film na 10
kleszcz72

Zgadzam się. Scena podobna do tej z „Kochanka królowej” - chyba nikt nie umiera tak pięknie jak Mads Mikkelsen.

kleszcz72

przed śmiercią? giń w męczarniach paskudny spoilerze.
Udław się jutro przy niedzielnym objedzie.

ocenił(a) film na 7
Oldri

eeee tam ,nie przesadzaj ;) to tak jakbym ci zdradziła ,że Robin Hooda albo Janosika na końcu zabijają . Niemniej jednak przepraszam . Mimo wszystko warto choć nie jest to prosty w odbiorze film :) raczej przygnebiający

kleszcz72

Może trochę przesadziłem, racja ale następnym razem zaznaczaj opcję spoiler. Byłem mocno zainteresowany tym filmem (nie znając historii tego człowieka) a teraz wielkie zniechęcenie, kto wie może nie obejrzę nawet.

ocenił(a) film na 8
kleszcz72

Podpisuję się pod tym. Emocje bohatera udzielają się w mocny sposób widzowi. Mads jak zawsze jest w tym specjalistą.

ocenił(a) film na 3
kleszcz72

Zgłosiłem, że w tym temacie doszło do nadużycia, bo występuje tu poważny spoiler. Przeczytałem, że główny bohater na końcu ginie. Tak nie można. Trzeba oznaczać, że pisze się o filmie zdradzając jego fabułę, a już szczególnie, gdy wspomina się sposób zakończenia filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones