Film

Life with Mikey

1993 1 godz. 31 min.
6,3 370
ocen
6,3 10 370
196
chce zobaczyć
{"id":"7334","linkUrl":"/film/Mikey+i+ja-1993-7334","alt":"Mikey i ja","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/73/34/7334/7387455.2.jpg"}
Dawna dziecięca gwiazda telewizji nie może znaleźć pracy. Mężczyzna zakłada własną agencję, która zatrudnia młode talenty. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Michael Chapman (Michael J. Fox) jako dziecko był aktorem, teraz razem ze swoim bratem (Nathan Lane) prowadzi agencje poszukującą młodych talentów. Agencja jednak nie radzi sobie zbyt dobrze. Cała ta sytuacja zmienia się gdy Michael spotyka młodą złodziejkę (Christina Vidal), pseudo-artystkę z sercem ze złota.

boxoffice
$12 440 858 w USA
studio
Touchstone Pictures (przedstawia)
data produkcji
1993
tytuł oryg.
Life with Mikey
inne tytuły
Mikey i ja Polska
Więcej...
Kiedy Mikey odwozi Elmire do dom, cofa zbyt daleko i uderza w ścianę, słyszymy trzask tłuczonego szkła tylnych świateł. Kiedy jednak dojeżdża do celu może jasno zobaczyć, że jego tylnie światła są całe.
W scenie gdy Angie i Mikey kłócą się przy kolacji, ludzie będący za bohaterką, nagle znikają.
W scenie, w której Angie i Mikey siedzą w barze przy śniadaniu, on kładzie widelec na ladzie. W następnym ujęciu widelec jest już w misce.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wczoraj wyemitowano go w Pulsie! Super film :) zabawny i w ogóle teksty były śmieszne :):):) POLECAM WAM!!

  1
  1
  • Mogli by...

   użytkownik usunięty

   Mogli by póścić ten zarąbisty film z MJF np. na POLSACIE. DO STACJI POLSATU BŁAGAM W SWOIM I FANÓW IMENIU PÓŚĆCIE TEN ZARĄBISTY FILM. PTOSĘ... :-)

   2
   • ciekawe

    użytkownik usunięty

    Bardzo interesujący film. Świetnie ta wypadł Michael J) Fox.

    • Generalnie poziom zresztą bardzo nielicznych gagów w tym filmie jest na bardzo miernym poziomie. Sam pomysł na film jest wprawdzie ciekawy ale jego wykonanie fatalne. Nie wykorzystano potencjału. No i główna bohaterka dziecięca mogłaby być jednak ładniejsza.

     • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem Toudeusz