PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535788}
5,0 10 744
oceny
5,0 10 1 10744
4,0 2
oceny krytyków
Milion dolarów
powrót do forum filmu Milion dolarów

FAJNY

ocenił(a) film na 7

Fajny film, nie dla każdego. Czarna komedia w stylu amerykańskiego Big Nothing :-)
Zna ktoś jeszcze podobne tytuły ?

ocenił(a) film na 9
milk_shake

Mogę Ci zaproponować "Salę samobójców" (PL, premiera na świecie i w Polsce 2011) (w roli głównej Jakub Gierszał- odtwórca Pawełka) w równie wyborowej roli. Film opowiada o problemach braku miłości, pogoni za pieniądzem i nastolatku pozostawionemu samemu sobie wraz z pieniędzmi dawanymi mu zamist miłości.
Nieco tudniejszy jest "Kieł"(premiera na świecie 2009, w Polsce 2011), który pokazuje Jak łatwo można manipulować ludźmi i jakimi potworami potrafią być zdawałoby się najbliżsi.

ocenił(a) film na 7
Milejdi_Moni

Ja miałam na myśli raczej czarne komedie niż dramaty ... Salę samobójców już widziałam i powiem, że średnio mi sie podobał (wg mnie pomysł dobry, z realizacją już gorzej). Dziękuje ale czekam na inne propozycje :-)

ocenił(a) film na 9
milk_shake

Nie do końca się z Tobą zgodzę- film wywarł na mnie ogromne wrażenie- wg mnie gra aktorka na wyskim poziomie, zwłaszcza postać Dominika. Troszeczkę jednak rozpraszały mnie czasami elementy grafiki komputerowej, ale każdy film ma coś charakterystycznego i widac to było to. Poza tym jednym film w mojej ocenie jak najbardziej na TAK.

milk_shake

Nawet bardzo fajny:) nie nudziłam się przy nim, ciekawie się zapowiadał na początku i uczciwie się skończył:) W końcu jakiś dobry polski film, który miło mozna obejrzeć. Takie moje zdanie, tylko nie mogę się zdecydować na ocenę....czy 7 czy 8. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
magda21

Potwierdzam, nawet bardzo fajny.. nie wiem tylko dlaczego opisany jest jako dramat. Wg mnie to "wzorcowa" czarna komedia.. Sam scenariusz to lekkie skojarzenie z "Ciałem" Tomasz Koneckiego.. a gra aktorów.. Kinga Preiss jak zwykle mistrzowska :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones