PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535788}
5,0 10 743
oceny
5,0 10 1 10743
4,0 2
oceny krytyków
Milion dolarów
powrót do forum filmu Milion dolarów

Miłe zaskoczenie.

ocenił(a) film na 7

Dobry jako dramat czy obyczaj. Komediowy jest czasami. Fajna dawka czarnego humoru niepotrzebnie pomieszana z prostackimi żartami rodem z filmów amerykańskich, to mogli sobie darować. Plus za poruszenie tematu ludzkiej zachłanności i ukazanie zwyczajnych ludzi, a nie jak to bywa w większości polskich komedii samych bogatych biznesmenów, adwokatów itp.

ocenił(a) film na 4
kamilil

jak skończył się ten film, bo nie obejrzałem ostatnich 10 minut...

ocenił(a) film na 4
kamilil

Już obejrzałem... sorka za fatygę....

ocenił(a) film na 8
magick32

Bardzo miłe zaskoczenie! To jest świetny film rewelacyjnie zagrany przez wspaniałych aktorów: Krafftówna, Gierszał, Preis, Grabowski, Mohr, inni też bez zarzutu. Fajne pomysły, śmieszne!, dobry scenariusz, muzyka ...Leszka Możdżera. Prawie nie mam zastrzeżeń, a szłam do kina z bólem myśląc, że to ma trwać aż 1h47' :) Dodaję ósmą gwiazdkę za to ogromne zaskoczenie na plus :)

potasznia

Zakończenie jest strasznie beznadziejne i prostackie. Zapowiadało się na dobrą czarną komedię... niestety, realizacja o wiele gorsza. Bohaterowie zachowują się w sposób absurdalny i nie pasujący do nich całkowicie, najbardziej chyba ta samobójczyni. 4/10 - bez rewelacji.

ocenił(a) film na 5
kamilil

Zgadzam się. Ten film trzymal mnie przed ekranem od poczatku do konca. Fajne kreacje: Pawełek i Bożenka :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones