PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680870}

Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie

A Million Ways to Die in the West
6,2 82 637
ocen
6,2 10 1 82637
4,3 15
ocen krytyków
Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
powrót do forum filmu Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
ocenił(a) film na 9
Marcel_30

zgadzam się. dawno sie tak nie usmialem

ocenił(a) film na 9
Marcel_30

Czy jest jakakolwiek komedia, którą można określić jednocześnie ambitną, dostojną i górnolotną, a przy tym faktycznie zabawną? Szczerze wątpię. Ja już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio się tak uśmiałem na filmie. Jestem ostatnio cholernie wybredny w ocenie filmów (może to przychodzi z wiekiem ;p ), ale jak dla mnie REWELACJA! Szczerze polecam;

ocenił(a) film na 7
Sharak

Zgadzam się, faktycznie ciężko byłoby znaleźć takie połączenie! Choć kto wie, może gdzieś istnieje... ;)
Pisząc ten post chciałem w jakiś sposób odnieść się do opinii innych użytkowników. Forum pełne jest komentarzy w stylu: zero ambicji, patologia, gówno, dno jakich mało, humor dla bezmózgich, jak można to oglądać, obrzydził mi cały wieczór...... Tytuł mojego postu w założeniu miał Im powiedzieć: Ok, dostojne to nie jest, ale zabawne tak.
Ale Twoja uwaga w pełni słuszna. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Marcel_30

Pokazywanie srającego gościa na ekranie nie jest górnolotne, a niektórych bawi - to tylko kwestia poziomu poczucia humoru. Zamiast czekać na kolejne dzieło filmowe, zawsze możesz zainstalować kamerkę w publicznym kiblu i śmiać się do rozpuku.

ocenił(a) film na 7

Drętwy jesteś i tyle hahahaha.
A Twój najpoważniejszy argument o srającym gościu zaczyna już być nudny.

użytkownik usunięty
Marcel_30

Ale Ciebie rozkręca i nie możesz się powstrzymać od tracenia czasu na te nudy. Jesteś miękki jak to co cię bawi.

ocenił(a) film na 4
Sharak

Chociażby "Nietykalni". Nie trzeba było długo i daleko szukać.

ocenił(a) film na 7
Marcel_30

śmieszny film.... głupkowaty, ale spełnił swoje zadanie - RELAKS

ocenił(a) film na 8
Marcel_30

film dobry, a cameo dr Emmetta Brown z jego DeLoreanem i Django były bardzo miłą wstawką :-)

ocenił(a) film na 7
1zolwik4

Zgadza się, scena z Doktorem Emmettem pierwsza klasa :)

Marcel_30

Dokładnie. Scena pierwszorzędna. Django też niczego sobie :)
Średnia komedia, ale dało się pośmiać.

Marcel_30

Seth MacFarlane nie słynie jako wielki scenarzysta . Na ten film wyciągnęła mnie koleżanka , trochą żałuje czasu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones