PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465857}
7,6 83 953
oceny
7,6 10 1 83953
7,0 12
ocen krytyków
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
powrót do forum filmu Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

Za cholere nie wiem cały czas jaka jest kolejność części która jest 1 która 2 a która 3 ???

ocenił(a) film na 7
killerek132

O ile wiem wiem ta jest pierwsza, potem DZiewczyna, ktora igralam z ogniem, a pozniej "Girl, who kicked hornets nest" (nie znam polskiego tytulu).

Rlyeh

polski tytuł "Girl, who kicked hornets nest" brzmi "Zamek z pisaku, który runął" (bynajmniej tak jest tłumaczony) ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
killerek132

to tak. według trylogii : 1.mężczyźni którzy nienawidzą kobiet ( wg filmu dziewczyna z tatuażem ) ,2. dziewczyna która igrała z ogniem , 3.zamek z piasku który runął.

ocenił(a) film na 8
nowa1234

tak oglądałem po wielu domysłach :)

killerek132

to polecam też przeczytać książki bo są świetne :)

ocenił(a) film na 8
nowa1234

nie jestem z tych co czytają książki cztam ale gazety typu CHIP i WSZECHŚWIAT :) Mam wykupioną prenumeratę ;)

użytkownik usunięty
killerek132

hahahahahahaahahahahaahahahahahahhahahahahahaaha tekst o prenumerowanych czasopismach boski

ocenił(a) film na 8

A cze,u boski ? Chip to 130 zł na rok

ocenił(a) film na 9
nowa1234

nie wg filmu dziewczyna z tatuażem, tylko "dziewczyna z tatuażem" została nakręcona na podstawie " mężczyźni , którzy nienawidzą kobiet" :)

ocenił(a) film na 9
czarnawm

hehe właśnie chciałem to napisać ale mnie wyprzedziłaś ;-) a tak na marginesie to Męszczyzni, którzy nienawidzą kobiet o niebo lepszy niz holywoodzki remake
Pzdr.

czarnawm

masz racje w takim razie przepraszam mój błąd ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones