PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465857}
7,6 83 887
ocen
7,6 10 1 83887
6,9 11
ocen krytyków
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
powrót do forum filmu Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

Przeczytałam Tą książkę .. myślalam ze film bedzie odzwierciedlal ta tresc lecz niestety sie mylilam ... Fakty z ksiazki zostaly zmienione , usuniete ... oczywiscie nie wszystkie lecz i tak myslalam ze rezyser bedzie sie bardziej trzymal tresci zawartej w książce ... Jeżeli ktoś czytał ta trylogie radze nie ogladac bo sie rozczaruje ... wersja ksiazkowa jest bardziej emocjonujaca i wiarygodna ..

kasiula131595

Nie czytałam książki a film właśnie chaotyczny

ocenił(a) film na 5
kasiula131595

Mi najbardziej podobała się wersja z Craigiem (była nawet lepsza niż książka co zdarza się u mnie baaaardzo rzadko - choć swoją drogą, książka to żadna rewelacja, duże rozczarowanie). W tej wersji zabrakło mi właściwie wszystkiego po trochu. Sądziłem że jak Szwedzi zrobili to będzie można klimat ciąć siekierą a tu takie nie wiadomo co. Brak chemii między bohaterami i gra aktorka też nie powalała. Pieeekna Lisabeth ale szkoda że bardziej nie wyciągnęła ze swojej postaci tych zachowan introwertycznych - Amerykanom to lepiej wyszło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones