PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465857}
7,6 83 953
oceny
7,6 10 1 83953
7,0 12
ocen krytyków
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
powrót do forum filmu Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

w 'dziewczynie z tatuażem' czyżby plagiat?

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Czyzby Troll?

Rlyeh

czyżby dizecko niedorozwinięte z dałnem? chyba tak,niestety....

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Ach, nie troll, idiota po prostu. Nie dosc, ze obrazasz dziecki, to jeszcze nie jestes na tyle inteligentny, by doczytac, ze oba filmy sa na podstawie tej samej ksiazki - i jesli juz, to wlasnie dziewczyna jest "plagiatem", bo powstala pozniej.

Rlyeh

a ty co doczytałeś sobie i zgrywasz cwaniaka ? Ale trzeba mieć zryty łeb imbecylu żeby łazić po forach i dogryzać ludziom, nie masz nic ciekawego do powiedzenie to nie udzielaj się tępaku, a swoją drogą to nie musi być film na podstawie tej samej książki żeby był podobny do innego filmu durny gamoniu pasztecie jeden...

ocenił(a) film na 7
Mothyff

To ja dogryzam ludziom? Ja nikogo jeszcze nie obrazilam na tym forum, inaczej sie dowartosciowuje w zyciu. :)
Filmy nie sa podobne tylko niemal scena w scene identyczne. Ten byl o wiele bardziej popularny, tu gdzie mieszkam, do tego ksiazki rozchodzily sie jak swierze buleczki.

Rlyeh

A tu gdzie ja mieszkam nie rozchodziły się niestety...Ja filmu nie oglądałem dlatego pytam, a że ktoś normlanie, po ludzku pyta, to musisz odrazu nawyzywać go od trolla? czy to wg ciebie normalne?

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Gdzie sie nie spojrzy, to trolluja, a wystarczylo przeczytac z jeden post ponizej i wszystko byloby wyjasnione (o filmach i ksiazce)- dlatego zalozylam, ze troll, wybacz.

Rlyeh

ok nie ma sprawy tylko pytanie czy trolle szukają podobieństwaw filmach? myślę że raczej trolle zajmują się czymś innym:P

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Troll - mutant?

Rlyeh

nie sugeruj się moim zdjęciem:)

ocenił(a) film na 10
Mothyff

rozmowa na poziomie

karolina_nowak

bo człowiek na poziomie zawsze powinien trzymać się w pionie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones