PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 226 022
oceny
7,0 10 1 226022
5,9 20
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

Ludzie

ocenił(a) film na 4

nie sugerujcie się oceną, film gówniany, prawie nie śmieszny, lepiej pozostać już przy komediach typu Straszny film, Naga Broń, Kac Vegas itp. itd

Pulser_X

Jestem tego samego zdania... Nie mam pojęcia skąd taka wysoka ocena. Film bardzo przeciętny. A najbardziej z całego filmu podobała mi się ostatnia scena zza kulis, czyli piosenka zwycięstwa dla Jen :)

ocenił(a) film na 9
Pulser_X

Sugerujcie sie ocena, a ty lepiej wroc do tych swoich zalosnych hobbitow, to jest dopiero kina godne uwagi hahha

ocenił(a) film na 4
killafornia

Wystarczy przejrzeć twoje oceny filmów by dojść do wniosku, że jesteś lekko upośledzona umysłowo

ocenił(a) film na 9
Pulser_X

Ktore oceny tepa maso ci przekszkadzaja? Dla takiego upesledzonego gówno jak ty o guscie dziecka 5 letniego to wiadomo, ze ikino ambitne jest od razu do kitu, lepiej przeciez ogladac infantylne badziewie, dla niepelno-sprytnych, do ktorych nie nalezy uzyc mózgu, ktorego z reszta nie dostales przy narodzinach.
Fan Trannsoformersa i Hobbita wytyka czyjes oceny hahahhaha.
To tak jakby świnia wyszla z blota i dawala rady jak sie zachowywac przy stole.

ocenił(a) film na 8
killafornia

Popieram Twoja wypowiedź. Film jest bardzo dobry. A dla Ciebie dobra rada. Nie dyskutuj z trolem :). Pozdrawiam.

sphinx_j

W pewnym sensie masz rację, ale zalecasz niedyskutowanie z trollem największemu trollowi filmwebowemu, jakim jest ten tu oto killafornia. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Pulser_X

Tępa dzido wystawiając 9tkę takiemu gniotowi utwierdza mnie w przekonaniu że jesteś płytka jak kałuża, tak, do tego filmu trzeba naprawdę wytężyć szare komórki buahahaa.

ocenił(a) film na 8
Pulser_X

A czy wiecie że każdy ma swój gust filmowy ? A o gustach się nie dyskutuję, bo tyle ile ludzi tyle różnych gustów. Ocena na filmweb też może być sugestią, bo to średnia tych słabych i mocnych ocen filmu, a w tym wypadku więcej jest tych pozytywnych :) Więc zamiast marudzić i się obrażać proponuję obejrzeć jakiś ciekawy film pasujący do waszych preferencji :)

Pulser_X

Masz zupełną rację, nie śmiechłam ani razu, i smutna pusta twarz J.Aniston sprowadza nastrój depresyjny,aktorka chyba sie wypaliła.

ocenił(a) film na 7
Pulser_X

Niestety, pomyliłeś się. Film jest zabawny, zawierając w dodatku dużo mocnych dowcipów, a nie korzystając z humoru rynsztokowego. Jednocześnie uczy i propaguje życie w rodzinie i zacieśnianie więzów z bliskimi.

ocenił(a) film na 9
Roy_v_beck

Hmm, wydaje mi się, ze to sprawa gustu. Mi się film bardzo podobał, dawno tak się nie uśmiałem.

ocenił(a) film na 8
Pulser_X

Nie mam zamiaru krytykować Twojej oceny, ponieważ masz do niej prawo :) Co prawda, mnie odpychają "Straszne filmy", ale każdy ma prawo do własnego zdania. - Te zdanie kieruję bardziej, do osób, którym nie podoba się wypowiedź autora, niż do niego samego - po to tu jesteśmy - by wyrażać własne opinie. To, że ktoś postawił 10 Zmierzchowi, a 3 8 Mili nie oznacza, że nie ma gustu - po prostu lubi płytkie filmy bez gry aktorskiej, ale szanujmy się ludzie! :P

Co do samego filmu: osobiście się uśmiałam pare razy, postać Kenny'ego zagrana w bardzo fajny sposób - Will Poulter do tej pory drażnił mnie w filmach, nie mniej po obejrzeniu kilku wywiadów wydaje się być całkiem sympatycznym, młodym chłopakiem. Niech popracuje nad mimiką, to może się porywać na akcję lub sensację, ale większą karierę wróże mu w komediach - prawdopodobnie przez brwi ;) Nie mniej jest to najjaśniejszy punkt tego filmu - wielkie brawa!
Fajny pomysł i realizacja, osobiście lubię filmy "w drodze". Strasznie rażącą mnie rzeczą jest liczba przekleństw w teraz powstających filmach - no ile można? Nie da się prowadzić dialogu bez "wtf?" "Shit" "fu*k" ?
Bez wątpienia zagości na dłużej w mojej kolekcji, będę wracała do niego nie raz nie dwa, bo jest to bardzo przyjemna komedyjka. Tylko błagam, niech nie robią żadnych części drugich, piątych, dziesiątych!
+ scena z "I'll Be There for you" - mistrz ;) zresztą tak jak "Waterfalls"

ocenił(a) film na 8
Pulser_X

Mi sie tam film bardzo podobał. Wiadomo, nie jest to film wysokich lotów, ale jakbym miał ochotę na dramat, to bym włączył sobie dramat. w roli komedii Millerowie sprawdzili się rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 7
Pulser_X

Jak dla mnie był świetny, jak na nową komedię i powalił na głowę właśnie takie filmy, jak Kac Vegas, których nie mogę zdzierżyć. Nie było, dzięki Bogu, za wiele głupkowatego i wulgarnego humoru, co ja osobiście bardzo cenię, no ale wiadomo - każdy na odstresowanie i rozerwanie się lubi coś innego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones