PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259199}
6,9 10 886
ocen
6,9 10 1 10886
Miss Potter
powrót do forum filmu Miss Potter

Lubię ją naprawdę, ale zawsze jak widzę ją, to zastanawiam się co Ona ma z twarzą. Jest jakaś taka maskowata, a kiedy się uśmiecha ma wyraz twarzy jakby cierpiała.
Sam film miły. Śliczne krajobrazy ale mam wrażenie, że to trochę film o niczym. Nie ma w nim żadnych owocnych napięć. Zawsze mam problem z takimi filmami co do których nie jestem pewna po co powstały.

ocenił(a) film na 8
honey_filmaniak

Film o niczym? :) to jest film biograficzny :))))

ocenił(a) film na 6
akahome_2

Hmmm może to dowód na to, że nie każda biografia jest materiałem na film... ale ja się nie znam oczywiście... a może po prostu czegoś mi tu zabrakło. Tak jak nadmieniłam - brak owocnych napięć. Ale nie jest też tak że zwymiotowałam po jego obejrzeniu ;)

ocenił(a) film na 8
honey_filmaniak

Film był nieco magiczny :) a ja uwielbiam takie połączenia (oczywiście nie w każdej biografii byłoby to słuszne :) ), dodając oczywiście to, że bajki, które napisała Pani Potter oglądałam czy czytałam jako mała dziewczynka ^_^. No, ale co do twarzy Renee to prawda :D mi to się kojarzy z plastelina :p, ale ją lubię mimo wszyskto =]

honey_filmaniak

Co do twarzy to mam też takie wrażenie kiedy oglądam Jennifer Lawrence - jakby miała botoks w twarzy, no i Lawrence jak I Rene wygląda przez tą swoją botoskowatość jakby były zaspane. W "Dziennik pozytywnego myślenia" np Lawrence z makijażem wygląda jakby miała nałożoną maskę.

ocenił(a) film na 6
joka_2

A wiesz, że przez chwilę myślałam o tym, że Jennifer jest podobna do Renee właśnie :) Coś w tym jednak musi być.

honey_filmaniak

Tak, jest coś dziwacznego w Rene. Sposób w jaki mówi , jej głos, mimika. Jakby skrywała gdzieś głęboko jakiś wielki dramat. Hmmm. A co do filmu, to historia, biografia Beatrix urzekła mnie. Też tak chcę żyć jak ona - kupić piękną ziemię, pasać owce i zarabiać miliony robiąc to co kocham. :-))

ocenił(a) film na 5
Muwistar

Są gusta i guściki, każdy się starzeje inaczej...ale przynajmniej jeszcze w tym filmie była sobą - widząc jej twarz od razu można skojarzyc o kto to jest. Teraz nabotoksowała się, ponaciągała i wygląda jak zupełnie inna osoba. Przypadek w stylu Jennifer Grey z Dirty Dancing, która była na topie do tego momentu kiedy po operacjach plastycznych ludzie przestali ją kojarzyc.
Po prostu szczyt idiotyzmu. Lekkie poprawki - ok - to show business, targowisko próżności i rządzi się swoimi prawami, ale bez przesady!
Talent obroni się sam

ocenił(a) film na 7
Muwistar

ja bardzo lubię Rene, zwłaszcza we "Wzgórzu nadziei" była świetna. ale rzeczywiście, jest z nią coś "dziwnego"... ma zawsze taki wyraz twarzy, tak zaciska usta jakby przeżuwała jakąś ciężkostrawną kluskę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones