PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259199}
6,9 10 887
ocen
6,9 10 1 10887
Miss Potter
powrót do forum filmu Miss Potter

Chyba filmy ktore okreslam jako kostiumowe to nie jest moja domena, ale staram sie dawac im szanse z nadzieja na jedne ktory mnie urzeknie - tym jedynym na pewno nie bedzie Miss Potter. Rozumiem ze to film biograficzny i scenarzysta mial troche zwiazane rece, ale skoro zycie glownej bohaterki bylo raczej nudnawe to czy warto bylo krecic o tym film z taka plejada aktorow ? Najjasniejszy punkt calego przedsiewziecia to bez watpienia Rene, ktora momentami daje koncert gry. Niestety tego samego nie moge powiedziec o jednym z moich ulubionych aktorow - Ewanie McGregorze, ktorego gra jest tu nieporozumieniem (to naprawde ten sam facet co w Moulin Rouge ???). Ciagnaca sie jak flaki z olejem akcja, fabula ktora wytrawny narrator strescil by w 3 minuty (a nawet dwie i pol), nie powalajaca muzyka i dosc dobre zdjecia to cala Miss Potter. troche za malo by zachecic innych do jej obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
Batman_7

Jęsli ja nie lubię jakiegoś gatunku filmowego, to po prostu omijam te filmy, a nie patrzę z nadzieją "bo może mnie urzeknie" :) A co do Ewana - tak to ten sam aktor. Wg mnie odwrotnie - Ewan grał dobrze, natomiast nie mogę tego powiedzieć o Renee - trochę sztucznie, kilka min rodem z Dziennika Bridget Jones...

ocenił(a) film na 10
Batman_7

skoro nie rozumiesz, jak sam piszesz tego typu filmów, to może się po prostu więcej na ich temat nie wypowiadaj. twoja wypowiedź jest tak samo pozbawiona sensu, jak krytyczne wypowiedzi o filmie Dzień niepodległości osób, które się po tamtym filmie spodziewały jakiegoś głebokiego psychologicznie dramatu, zamiast dobrego s/f z wartką akcją. filmy kostiumowe nie potrzebują wartkiej fabuły , wręcz przeciwnie. w tym filmie są piekne krajobrazy, ciekawe postaci, klimat - więc wszystko czego od takiego filmu można wymagać.
jeśli szukasz "psychologicznego" filmu z wartką akcją, to obejrzyj "piłę". jak sądzę należysz do grona ludzi, którym się ta rzeźnia, bezpodstawnie przez niektórych uważana za kino psychologiczne, spodoba.
ROTFL

ocenił(a) film na 1
chrismoltisanti

Widzisz Robinie, ja jestem po prostu kinomaniakiem, co oznacza ze poza swoim ulubionym nurtem (historyczne i fantasy) znajduje perelki w innych gatunkach. Owszem o ile zasadniczo nie gustuje w horrorach a thrillery rzadko mnie przekonuja to Pile uznaje za majstersztyk - glownie pod katem scenariusza. Co nie zmienia faktu, ze Miss Potter pachnie gniotem z duzej odleglosci. Teksty w stylu "jak nie rozumiesz to sie nie wypowiadaj" czy znamienne ROTFL swiadcza o Twoim mlodym wieku. Radze wiec: dorosnij, naucz sie manier i przede wszystkim ZACHOWUJ SIE - byle jak, ale zachowuj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones