PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259199}
6,9 10 886
ocen
6,9 10 1 10886
Miss Potter
powrót do forum filmu Miss Potter

przejadł mi sie tan film w drugiej części, pierwsza rozbudziła oczekiwania na klimaty a la Austin, wiktoriańskie intrygi i dramaty miłosne, i owszem był dramat, nawet wzruszający ale całość filmu - nieco słaba. Zelweger mimo ze lubię jej granie, tez jakaś taka "blade" w grze na jedno kopyto, za to czerwona na bużce i .. brzydka :| zamiast sie skupic na fabule to tak mnie to jakos razilo- ta jej twarz. do tego dziecinne wstawki króliczkowe- eee ;-/

ocenił(a) film na 9
goczek

Nie zgodze się:), według mnie ten film nie był za słodki, przeciwnie to magiczny, piękny film o życiu które nie zawsze jest takie jakby się chciało a pomimo tego jest piękne i zaskakujące, nigdy nie wiadomo gdzie zaprowadzi. A film z "brzydką" bohaterką może być naprawde atrakcyjny, nie zawsze musi to być "zrobiona", sztuczna, długonoga blondyna:). Z pewnoscią trzeba mieć duszę dziecka i marzyciela żeby zrozumieć ten film:) jak dla mnie te króliczkowe wstawki były zaskakujace i urocze:) film jest ciepły, prawdziwy, udzielają się emocje bohaterki ...i te krajobrazy:) polecam

ocenił(a) film na 5
goczek

Ja też na początku spodziewałam się klimatu niczym z 'Dumy i uprzeddzenia' i troche rozczarowały mnie króliczki. Film ciepły i może wypełnić czas, jesli nie ma się lepszej alternatywy, ale generalnie nie powalił mnie na kolana. Pociesza fakt, że aktorka właśnie nie jest zrobiona na abolutne bożyszcze tłumów, bo to... bardziej pasuje.

ocenił(a) film na 5
goczek

te wstawki były urocze i potrzebne . a Renee widocznie tak musiała wygladać ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones