PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832304}
7,1 24 591
ocen
7,1 10 1 24591
6,9 37
ocen krytyków
Mission: Impossible Dead Reckoning Part One
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One

M:I 7 film na 7

ocenił(a) film na 7

W mojej opini jest to niestety najsłabsza część serii.Siła Mission Impossible polegała na tym że każda część miała innego reżysera i każdy z nich miał inną wizję tego co chce nakręcić.Ostanie 3 częśći nakręcił ten sam facet co niestety widać ! dostaliśmy odgrzewany kotlet bez efektu WOW praktycznie nic mnie w tym filmie pozytywnie nie zaskoczyło.Podejrzewam że Dead Reckoning part 2 będzie kalką tego co dostaliśmy teraz (obym sie mylił) Nie miałęm też wrażenie że oglądam Ethana Hunta na ekranie tylko Toma Cruise'a w kolejnym akcyjniaku.Zmęczenie materiału czuć już aż nadto i chodziaż ostania akcja w pociągu ratuje nieco całość to jednak za mało.Na pewno nie można powiedzieć o tej częśći Mission Impossible że jest spektakularna jest tylko przyzwoita.Jeśli chodzi o Dorocińskiego to zagrał ok ale było widać że miał lekki stresik hehe w końcu wiedział w jakiego kalibru produkcji występuje.Ktoś powie że jest tylko 7 minut na ekranie fakt ale to On otwiera ten film i tego nikt mu nie odbierze.Jak ktoś gdzie napisał trzeba mieć nadzieje że dowiozą solidny finał w przyszłym roku to może wtedy całościowo będzie to lepie wyglądało.

ocenił(a) film na 8
Kesler_2

Ja czulem zmeczenie w poprzedniej czesc,troche meh i te w nieskonczonosc przeciagniety final z rozbrajaniem bomby a tu znowu poczulem adrenalinke i mnie mocno angazowal,lepsze sceny akcji,wiecej zabawy w stylu MI,mocne postacie kobiece i muzyka jak u Nolana.

ocenił(a) film na 7
aronn

Z jakiś plusów to rzeczywiście muzyka była dobra i jeszcze ta azjatka.Nie ma sie nad czym tutaj rozpisywać bo oczekiwania względem tego filmu były większe.Fallout też był dla mnie nieco przereklamowany.Jak narazie z 3 częśći które nakręcił McQuarrie to Rogue Nation wyszedł mu najlepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones