PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707536}

Mistrz hipnozy

Cui Mian Da Shi
6,9 1 654
oceny
6,9 10 1 1654
Mistrz hipnozy
powrót do forum filmu Mistrz hipnozy

Warto zobaczyć. Ciekawy z niewiadomą a końcówka największego wyge który na niejednej fabule zęby zjadł zaskoczy. Jeśli chiny będą kręcić taklie perełki usa mogą odbić monopol na dobre kino.

ocenił(a) film na 8
pisul

Us-owcy już dawno nie mają monopolu na dobre kino, wystarczy popatrzeć na zalewający ich chłam. Chińczycy jak to Chińczycy - proch wynaleźli to dlaczego nie mają robić znakomitych filmów !? Nowy chiński duch, znakomity scenariusz, świetny reżyser, świetna obsada, znakomite zakończenie - i tak powstają bardzo dobre filmy - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 7
pisul

Zgadzam się film bardzo ciekawy i fajnie się ogląda ;)

ocenił(a) film na 7
aveweb

Potwierdzam!

ocenił(a) film na 8
pisul

Jakiego filmu to jest podróbka? Chciałabym obejrzeć oryginał dla porównania.

ocenił(a) film na 8
kathrinannfy

Nie widziałem oryginału i wątpię czy taki istnieje ale jest jeden film rodem z Hollywood z doborową obsadą gdzie widz jest tak samo mamiony i zdziwiony na końcu gdy wszystko się wyjaśnia, póki co z wiadomych względów nie podam Ci tytułu bo zapewniam, że przyjemności z seansu nie będziesz miała żadnej gdyż znając fabułę Mistrza hipnozy tam raz-dwa złapiesz trop, a byłoby szkoda bo film jest jednym z lepszych jakie widziałem.
Gdybyś jednak chciała poznać tytuł to napisz.

alex_gawlas

mozesz podac tytul?

ocenił(a) film na 8
arek2010

Na te chwilę za Chiny nie pomnę tytułu.

ocenił(a) film na 7
pisul

Zdolny naród, bez dwóch zdań

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones