PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583006}

Mistrz

The Master
6,6 28 857
ocen
6,6 10 1 28857
7,4 40
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Phoenix

ocenił(a) film na 7

powinien dostać Oscara za tą rolę.

ocenił(a) film na 6
Kocurc

Zgadzam się, niesamowicie zagrał, ta dzikość ;]

Kocurc

dostanie on albo Daniel Day Lewis nie widzę innych konkurentów dla tej pary w tym roku

PanLeszek_2

jak narazie wiekszosc nagrod od stowarzyszen krytyków zgarnia DDL wiec to on jest wyraznym faworytem do oscara

lerman89

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta- stawiam na Denisa Lavant za "Holy Motors".

ocenił(a) film na 5
Kocurc

powinien dostać już za "Gladiatora"

betonpunk

Amen. Czy ktos w ogóle pamieta rolę BdT w Trafficu? A czy ktoś pamięta Commodusa z Gladiatora? No właśnie.

kaja84

doskonale pamietam role BdT w Trafficu:)

lerman89

Gratuluję. Zaliczasz się do ekstremalnie wąskiej elity. Szacun:)

ocenił(a) film na 10
kaja84

To i ja swoje trzy grosze wrzucę: o ile Phoenix bardziej mi się spodobał niż del Toro, o tyle najlepszy z nominowanej wówczas piątki był IMO Willem Defoe i jego pokręcony, przerażający i charyzmatyczny Max Schreck w "Cieniu wampira". On powinien był wygrać.

kaja84

Warto nadmienić, że Gladiator jest niepomiernie bardziej popularny. I tu już jest kwestia czy ktoś ten drugi film (w tym role BdT) w ogóle zna.

ocenił(a) film na 10
jankotelegazeta23

Ktoś tam go zna, skoro ma w tej chwili 15,5 tys. oddanych głosów ;-)

Sqrchybyk

Tyle że Gladiatora (300tys) zna każdy ;)

jankotelegazeta23

bo nagrod nie rozdaje sie za to ze film jest duzo popularniejszy od innych filmow. Gdyby tak bylo to Avatar 3 lata temu pobil by rekord oscarow

najlepszy89

To czemu słaby Gladiator tyle ich dostał?

jankotelegazeta23

a kto powiedzial ze Gladiator byl slaby? Oscar za najlepszy film byl jak najbardziej zasluzony

najlepszy89

Moim zdaniem nagrody powinny dostawać filmy, które nie są tak naiwne, schematyczne, patetyczne, ckliwe, i z tak złą rolą głównego bohatera. Dla mnie ten film to uosobienie amerykańskiego kiczu.

ocenił(a) film na 10
Kocurc

Ale nie dostanie, statystyka SAG - Oscary jest mocno przeciwko niemu. Szkoda, cholercia.

ocenił(a) film na 10
Sqrchybyk

Wszystko jeszcze możliwe... :)

ocenił(a) film na 10
Kocurc

Moim skromnym zdaniem w tym roku aktorsko można go porównywać tylko z Danielem Day-Lewisem :P A i w tym duecie, przebija Daniela bez dwóch zdań.

MF13

widziałeś już Lincolna ? I jak film ?

ocenił(a) film na 10
GeorgePatton

Niestety na ten moment mogę go ocenić tylko po krótkich urywkach filmu pokazywanych w sieci oraz samych zwiastunach ;) "Mistrza" widziałem miesiąc temu i przyznaję... Phoenix powalił mnie na ziemię. Wydaje się, że to jego najlepsza rola w karierze.

ocenił(a) film na 9
Kocurc

Według mnie najlepsza rola nie tylko w tym roku, ale także ciągu ostatnich kilku lat.

ocenił(a) film na 8
Kocurc

Totally agree!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones