PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 48 831
ocen
4,4 10 1 48831
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

0/10

ocenił(a) film na 1

Pani Łepkowska powinna iść do więzienia za taki scenariusz.

ocenił(a) film na 6
zygi90

Naucz się wyciągać pozytywy koleś.. :)

ocenił(a) film na 2
yeres7

Ten film to totalna porażka gościu, daje mu jeszcze jedną szanse dzisiaj, ale wątpie w to czy zdołam cały obejrzeć.

ocenił(a) film na 1
yeres7

Pozytywy trzeba starać się wyciągać z negatywnych przeżyć, a nie z gniotów takich jak to

ocenił(a) film na 2
shelovesyou

co racja to racja.

ocenił(a) film na 2
zygi90

O to, to! Takie prawdziwe... :( Niestety

ocenił(a) film na 2
zygi90

słabeeeee strasznie. A Skrzynecka to po co tam?

ocenił(a) film na 1
marika_fika1

mieli akurat wolną gażę i pomyśleli że przeleją ją akurat na konto Skrzyneckiej ;))

zygi90

Na taczkach wywieźć z kraju. Jak można zepsuć sentymentalny, polski klasyk w pseudo film, bo bardziej przypomina reklamę, tyle tam lokowania produktów. W mojej ocenie, brak szacunku do widza, którego traktuje się, jak głupią masę. Z dawną serią filmów Kogel Mogel nie ma to nic wspólnego!!

użytkownik usunięty
Wild_Roses

Do dwóch poprzednich części też napisała scenariusz. Zmieniły się realia życia w Polsce i w mieście i na wsi, ale Łepkowska nadal uważa widzów za kretynów i pisze te niemające odzwierciedlenia w rzeczywistości historyjki o ludziach i ich życiu.W poniżający i chamski sposób przedstawia m.in polską młodzież, rolników, homoseksualistów, niepełnosprawnych, a przede wszystkim atrakcyjne, młode kobiety, zwłaszcza te o jasnych włosach ;p

.W poniżający i chamski sposób przedstawia m.in polską młodzież, rolników, homoseksualistów, niepełnosprawnych, a przede wszystkim atrakcyjne, młode kobiety, zwłaszcza te o jasnych włosach ;p - W punkt od siebie dodałbym jeszcze, że w poniżający sposób ukazali dyrektorki szkół, jakoby polowały na żonatych mężczyzn. Pani Łebkowska powinna za ten burdel na kółkach dostać dożywotni zakaz tworzenia scenariuszy, bo jedynie wbrew założeniu podzieliła społeczeństwo, niż zachęciła do szacunku w imię miłości do bliźniego.

zygi90

Ja to był chciała odzobaczyć ten film...

użytkownik usunięty
zygi90

Nie tylko za to należy jej się czapa. Za uprzedzenia do różnych grup społecznych i przemycanie ich do filmów i seriali też powinna beknąć, bo większość ludzi pozwala sobą manipulować takim jak ona, "wizjonerom"

ocenił(a) film na 2
zygi90

Niestety się zgadzam, nie przypuszczałem że ten film będzie aż tak zły. Kogel-Mogel kończy się na dwójce.

ocenił(a) film na 1
zygi90

Popieram!!! Ten film jest profanacją 2 pierwszych części. Wyświetlanie tego g*** powinno być zabronione! A Łepkowska już dawno powinna mieć bana na wszelką działalność - za "M jak miłość" i tym podobny chłam.

ocenił(a) film na 4
zygi90

Na jednym poziomie co pozostałe 2 części przeciętne

TERMINATOR2

W porównaniu do trójki dwie części okazują się świetnymi komediami.

ocenił(a) film na 4
zygi90

niestety ale straciłem 1.5h swojego życia. Jakby nie warto się rozpisywać na ten temat bynajmniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones