PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814945}
4,4 48 827
ocen
4,4 10 1 48827
2,4 17
ocen krytyków
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
powrót do forum filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

A co z Pawłem Zawada? Ciekawe czy mąż Kasi w filmie wystąpi i kto go zagra.
Ciekawe też dlaczego Piotrusia gra Zakoscielny a nie "prawdziwy" Piotruś

malheureux

Paweł Zawada nie żyje od 10 lat. Nie wystąpi zatem.

ocenił(a) film na 2
Althea_40

Ale może jednak?

ocenił(a) film na 3
malheureux

Wystarczyło przeczytać obsadę i od razu wiadomo, że NIKT nie zagra Pawła Zawady.. :/ Aż tak się trzeba było wysilić.

malheureux

"Prawdziwy" Piotruś nie zajmuje sie aktorstwem. Maciej Koterski zagrał tylko w 2 częściach Kogla Mogla, nie zajmuje się obecnie aktorstwem, przebywa podobno w Australii

ocenił(a) film na 3
malheureux

"Z Pawłem Zawadą".
Jak dla mnie to bez sensu zrobili z tym rozwodem. Daliby innego aktora i byłoby ok. Pasowałoby to do tego robionego na siłę filmu. Serio strach iść do kina po zwiastunie.

maggdasj

a ja się z tobą nie zgodzę bo bardzo dobrze poradzili bez Pawła Zawady. Nikt nie ma wpływu ze aktor nie żyje. A zmiany aktorów nienawidzę i wiele osób tego tez nie lubi

ocenił(a) film na 3
NATI179

Ja też nie przepadam za zmianami tego typu, ale wolałabym to niż rozwód.

maggdasj

Mi to ze rozwód nie przeszkadzało WCALE. Jestem pewna ze zmiana aktora jeszcze bardziej ten film by zepsuła i zmniejszyło ciekawość widzów filmu......

maggdasj

Mnie też się nie spodobał pomysł z rozwodem. Aktor zmarł i trzeba było też jego osobę w tym filmie uśmiercić.Pewnie nie chcieli ponieważ film z założenia jest komedią.Natomiast wątek innego aktora w roli Pawła Zawady absolutnie by się nie sprawdził.Są osoby nie do zastąpienia.Poza tym ta trzecia część bez tych czołowych aktorów którzy zmarli bardzo słabiutka.

ocenił(a) film na 3
goja32

W sumie mogli Pawła wysłać za granicę i tyle. Że jest tak w sprawie interesów. O.

maggdasj

Tak zgadzam się z tą opinią.Gdybym była bliską rodziną nie zgodziłabym się, aby tak reżyser pokierował jego losem.

goja32

Wyjazd za granicę w sprawie interesów bardzo dobre rozwiązanie.

ocenił(a) film na 1
goja32

Roman Giertych ma podobną urodę do tego aktora...

malheureux

Kolejny fałszywy profil. Tylko jeden film oceniony na profilu i to właśnie ten. Załosny przykład beznadziejnego marketingu.

ocenił(a) film na 1
malheureux

A dlaczego oceniasz film na 10 * przed obejrzeniem?

ocenił(a) film na 5
malheureux

Aktor, ktory gral Pawla nie zyje. Natomiast aktor, ktory gral Piotrusia gdzies przepadl (prawdopodobnie jest za granica, spekuluje sie, ze w Australii).

ocenił(a) film na 1
malheureux

Za co ta 10? Film był tak żenujący i infantylny, że aż wstyd dać nawet 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones