PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11861}

Możesz na mnie liczyć

You Can Count on Me
7,0 1 413
ocen
7,0 10 1 1413
7,8 5
ocen krytyków
Możesz na mnie liczyć
powrót do forum filmu Możesz na mnie liczyć

film roku

ocenił(a) film na 10

W czasie ceremoni oscarowej zobaczylam po raz pierwszy fragmenty tego filmu, poniewaz Laura Linney miala nominacje i juz wtedy wiedzialam, ze to cos dobrego. Historia o zwyklych ludziach, o ich zwyklych, codziennych problemach podana w sposob sympatyczny, a czasami wrecz dowcipny, troche wzruszajacy. Bez zbytniego sentymentalizmu, co istotne, wszystko wydaje sie bardzo naturalne, takie jakie jest w zyciu. Fantastyczni aktorzy. Nawet Broderick za ktorym nie przepadam, a ma tu nieduza role, jest swietny.
Jest to opowiesc o rodzenstwie, ktore w dziecinstwie stracilo oboje rodzicow w wypadku samochodowym. Starsza Sammy sprawowala niemal rodzicielska opieke nad mlodszym bratem, i nadal stara sie nim opiekowac mimo, ze oboje sa dorosli. Terry to uroczy chlopak, ale popadajacy nieustannie w klopoty, nie potrafiacy sobie radzic w zyciu, troche niedojrzaly i raczej nie bardzo szczesliwy. Te kilka dni jego pobytu u siostry sa tematem filmu. Rewelacja.
Uwielbiam wieczorna scene na ganku, kiedy Sammy mowi bratu o prawdziwych stosunkach z szefem i propozycji Boba. Jest taka prawdziwa...

Joanna

Hej. Mozesz mi powiedzieć gdzie można zobaczyć ten film, bo wiele szukałam i nie jestem w stanie go zdobyć? Pozdrowionka.

malva

u mnie na dysku na przyklad jest od kilku lat:) polecam

malva

jesli jeszcze szukasz tego filmu - prosze o kontakt

Kadeczka

Szukam tego filmu, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Proszę o pomoc: mateuszm14@gmail.com

Joanna

To jest chyba najstarszy komentarz jaki widziałem na fimmwebie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones