PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7927}

Moja piękna pralnia

My Beautiful Laundrette
6,5 1 625
ocen
6,5 10 1 1625
6,8 5
ocen krytyków
Moja piękna pralnia
powrót do forum filmu Moja piękna pralnia

oglądałem go wczoraj na europa europa i ryczałem cały wieczór, bo w moim życiu nie ma miłosci, która tu jest tak naturalna i prawdziwa, zero nachalnosci, za to kilka na prawde insiprujacych i kochanych scen, jak chocby ostatnia przy umywalce, poza tym to smutne, ze w wielkiej brytanii krecilo sie juz takie filmy 18 lat temu.

EMO

ocenił(a) film na 7

Rację masz ;-) Dobry film o rasizmie i miłości z bardzo dobrą rola Daniela Day-Lewisa. Ma na swoim koncie kilka znacznie lepszych, nie zmienia jednak to faktu, że jest genialnym aktorem. Szkoda, że ów film jest mało znany. 7/10

No nie wiem, czy "zero nachalności". Dla mnie początek ich romansu jest ni
z gruchy, ni z pietruchy. Wydaje mi się, że faszysta i chłopak wychowany w pakistańskiej rodzinie, w dodatku parę dekad temu, mieliby spore opory
przed rozpoczęciem gejowskiego romansu, a w filmie to jakby w ogóle nie
jest problemem. To trochę niewiarygodne.

kulka_4

wiecie gdzie można ten film zdobyć czy obejrzeć? Nie mam kablówki od razu mówię

ocenił(a) film na 7
lotr_2

Ja go kupiłem na allegro.

ocenił(a) film na 8
lotr_2

Jeśli nie przeszkadza ci brak lektora / napisów, możesz zobaczyć go na YT ( http://www.youtube.com/watch?v=Eec6tLgJb3U&feature=related ).

ocenił(a) film na 8
kulka_4

warto zauważyć , że ów romans nie jest głównym tematem filmu i ma cechy szlachetnej przyjaźni.

ocenił(a) film na 8

Klasa film, o czymś więcej niż tylko męskiej przyjaźni, na tle brudnego miasta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones