PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34700}
6,0 1 978
ocen
6,0 10 1 1978
5,8 5
ocen krytyków
Moje pieczone kurczaki
powrót do forum filmu Moje pieczone kurczaki

Jak sądzicie

ocenił(a) film na 5

Taka ciężarówka z grillem to dobry biznes? Bo mnie się wydaje, że raczej ciężko by było z tego wyżyć. Zwłaszcza gdy w ofercie ma się wyłącznie drób i napoje :p

JoaHa88

JoaHa88 nie wiem czy ty to pamietasz ale te 15-10 lat temu te kurczaki byly wszedzie w Polsce.

ocenił(a) film na 5
dannyboi

Pamiętam ale to nie odpowiedź na moje pytanie :-)

JoaHa88

wiesz raczej dla kadego jest to dfzialalnosc tymczasowa

JoaHa88

Tzw. mobilna sprzedaż kurczaków z rożna ma sens, gdy owych ciężarówek ma się więcej i obejmuje jakiś region. Największym plusem jest możliwość lokowania takich ciężarówek w zaludnionych miejscach.

ocenił(a) film na 5
setuko

obecnie kurczaki zostały wyparte przez budki z kebabem;)

JoaHa88

Oczywiscie że może być to bardzo dobry biznes. Ale nie musi. Chyba najwięcej zależy od lokalizacji i w dużej mierze szczęścia, oraz oczywiście od jakości usługi tzn. nie ważne czy same kurczaki, hot-dogi, zapiekanki czy kebaby, jak ludzią zasmakuje i będziesz mieć ciągle kolejkę pod budką to będzie złoty interes.

U mnie w mieście jest taki maly lokalik, ktory serwuje TYLKO zapiekanki (i napoje), ten punkt działa odkąd pamiętam, ma wyrobiona renomę, nie jest otwarty 24 na dobe tylko do 19 i zawsze, ale to zawsze jest tam długa kolejka ludzi. A właściciel ma sie bardzo dobrze i jest ten sam od 20lat...wiec masz odpowiedź na pytanie :-)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones