PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874469}
6,3 14 858
ocen
6,3 10 1 14858
6,8 33
oceny krytyków
Moje wspaniałe życie
powrót do forum filmu Moje wspaniałe życie

Jak można w ten sposób się odzywać do teściowej u niej w domu ?
Rozumiem gdyby Jo była jakąś heterą, ale skąd tyle nienawiści ze strony członków rodziny w jej stronę ?
Nie mogę tego pojąć….. młodszy syn wredny, synowa wredna, matka wredna, mąż uszczypliwy …. Co to ma być ?

ocenił(a) film na 6
MoniTomas

Rodzina. Niektórzy ludzie robią sobie takie piekiełko.

MoniTomas

też nie mogłam się nadziwić... i to przekonanie, że mieszkanie im się należy... jednak ostatecznie w akcie szczerości to Jo mówi do synowej "dziwię Ci się jak wytrzymujesz z taką dupą wołową" o swoim synu, a samej synowej nie ma nic do zarzucenia. przyznam, ze czekałam aż jej porządnie wygarnie w tym momencie :D

ocenił(a) film na 8
lemon_grass

Ale on był dupa wołową! wychowana przez nia samą. Nikt tam nie jest fair, nikt nie ma nie zrytej psychiki- moze to małe dziecko jeszcze sie trzyma, ale dajmy tej rodzince pare lat i tez bedzie porąbane, tyle, ze na swoj, oryginalny sposób. Ten film jest o tym, jak straszliwym tworem jest rodzina i w dodatku- ze nie ma od niej ucieczki...

lemon_grass

Syn wychowany przez matke, bez wzoru ojca i mezczyzny, wyrasta na, jak to nazwaliscie, 'dupe wolowa'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones