PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555226}

Monstrum

Behemoth
2,5 1 119
ocen
2,5 10 1 1119
Monstrum
powrót do forum filmu Monstrum

Gdyby to zależało ode mnie, to monstrum powinno zniszczyć 80% użytkowników Filmwebu.
Nie chodzi mi tylko o ten film, ale ogólnie. Ten film jest kiczowato zrobiony, ale "Rumcajs" zauważył jak można go wykorzystać, reszta nie. Dałem wyższą ocenę, aby podnieść ranking, ale z debilami się nie da.
Ktoś, coś zrobił, namęczył się, poniósł koszty, aby nam dać rozrywkę. Zamiast to odrobinę docenić, bezmózgowcy krzyczą,: "NIE"
Jak może być dobrze w kraju tępaków? Może, ale cwaniakom.

Burmistrz

To, że ktoś się wykosztował nie znaczy, że tworząc "gówno" jest usprawiedliwiony. Kasa na ten film byłaby lepiej wykorzystana gdyby oddać do jakiegoś Domu Dziecka, a nie robić kicz, by zarobić.

butryk_2

Oddałeś jakąś kasę na Dom Dziecka, zamiast na kino, które nie jest dla Ciebie?

Burmistrz

Nie mam tyle kasy. Gdybym miał, nie przepuszczałbym je na takie beznadziejne rzeczy jak ten film. Strata czasu i kasy.

butryk_2

Cóż znaczy, "tyle kasy"? Każdy grosz się liczy. Przekazałeś chociaż złotówkę?
Nie wierzę, że nie stać Cię na 1zł. a i tak nie dałeś. Potrafisz, jak większość, tylko narzekać.
Powodzenia, życzę.

Burmistrz

Przekazałem chociaż złotówkę. A Ty potrafisz jak znaczna mniejszość, podziwiać i wychwalać gówna. A ta produkcja takim gównem właśnie jest. Ta kasa co poszła na film nawet by bardziej sprawdziłaby się w ognisku, gdyby była palona. Przynajmniej większa część widowni nie narzekałaby na ten film i na stratę czasu i pieniędzy mu powierzonemu.

butryk_2

Przepraszam Cię bardzo, nie podziwiam i nie wychwalam. Po prostu doceniam. Mówi ci to coś? Czy nie bardzo?

Burmistrz

Tak samo można doceniać kupienie sobie drogich butów, by pięknie wyglądały w oczach przechodniów na ulicy.

butryk_2

Nie zgadzam się, buty mają być wygodne dla mnie a filmy robi się właśnie dla oczu widzów.

Burmistrz

Albo dla wygody twórców, aby kieszeń zapełniła się większą kasą niż wydało się.

Burmistrz

Taki shit nie powinien powstać. Tyle na ten temat. W ostatnich latach powstaje masa beznadziejnych filmów, które puszcza np. canal+ lub zostają od razu wydane na dvd. Takie tandetne produkcje należy omijać szerokim łukiem. Nie ma znaczenia jak wielkie ktoś poniósł koszty stracił czas itd. I nie po to aby Nam, widzom zapewnić rozrywkę, lecz po to by szybko zbić kasę na gów**e. Skala ocen wynosi od 1-10 po to, by zasłużone filmy otrzymywały po 8-9/10 a beznadziejne 1-3/10 (tutaj niestety często się zdarza że wierni fani słabym seriom dają 10/10 ale cóż na to poradzić?) Osobiście żadnemu filmowi nie dałem najwyższej oceny max 9. Co do kosztów dodam, że wcale nie trzeba wydać fortuny żeby zrobić coś dobrego. Liczy się pomysł, kreatywność i wykonanie.

jaguar800i

Reprezentujesz ciekawy typ człowieka.

Burmistrz

Ty również.Przypominasz mi Imperatora z "To boldly flee"(granego przez Roba Walkera),który twierdzi,że idiotyczne i płytkie niczym kałuża filmy są dobre,jeżeli ktoś wyda na nie trochę kasy.

jporuba

Tak uważasz?

Burmistrz

Tak uważam.

jporuba

Nie wiem czy się cieszyć, czy bić po pysku bo nie oglądałem :)

Burmistrz

http://www.youtube.com/watch?v=G75bgBo2vSw&feature=relmfu

Zacznij oglądać od 2:45.

jaguar800i

dno, dno, dno.....ktokolwiek kto ma odrobinę gustu tak ten film oceni, materiał nadaje się jedynie na parodie innego filmu, szkoda się rozpisywać

ocenił(a) film na 3
Burmistrz

Krytykować krytykujemy...ale chyba zdecydowana większość z nas...dotrwała do końca tego kiczu :):):)

zby3szek

Wielki szacun za wytrwałość.
Tak jak w temacie, nie odnoszę się tylko to tego filmu, ale ogólnie, chociaż ten "kicz" też zasługuje na jakieś 4/10. Na prawdę są produkcje gorsze, uwierz mi, więc jak ocenić tamte? "Mniej niż zero"?
Celowo tak wysoko oceniłem, "Na przekór czasom i ludziom wbrew ", aby podnieść ranking, ale cóż znaczy mój pojedynczy głos?
Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 3
Burmistrz

Ciężko mi znaleźć coś słabszego, ale fakt, że nie tylko ja poświęciłem mu półtorej godziny ze swego życia, może chyba świadczyć, iż jakiś cel został osiągnięty :)
Jakby wszystkie filmy były arcydziełami sztuki...to świat byłby nudny.
Potrzebujemy tez rozrywki na niższym poziomie (nie dotyczy superekstrakrytykówfilweb ;) )

zby3szek

Gdybyś miał jeszcze kilka godzin wolnego czasu w swoim życiu, które możesz przeznaczyć na zmarnowanie, to obejrzyj te pozycje:
http://www.filmweb.pl/film/Tornado+w+Seattle-2012-637965
http://www.filmweb.pl/film/Wielka+Stopa-2012-654206
Będziesz usatysfakcjonowany i inaczej spojrzysz na mniej kiepskie filmy.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Burmistrz

Tornado widziałem...rany! To chyba o tym jak nastolatka z bratem uratowali świat? :):):)
Wielka stopę zostawię na później ;)

zby3szek

Więc jednak, oglądałeś gorszy? Czy może "rany!" jest dla Ciebie jednak, lepszy niż "kicz"?
Na seans "Wielka Stopa" przygotuj chusteczki, bo będziesz płakał. :)

ocenił(a) film na 3
Burmistrz

O ile dobrze pamiętam, to pierwszy film jaki oceniłem na 1 ;)
Dzięki za radę :) Postaram się tez nic nie jeść w trakcie... :)

Burmistrz

powinna być taka skala właśnie np: -5 albo -10

shaggy9mm

Mniej niż zero? To już było, nie robimy plagiatów.

ocenił(a) film na 2
Burmistrz

A mi się wydaje, że montsrum powinno pożreć wytwórnię, która stworzyła to nieporozumienie.

chemas

hahahaha, dokładnie ale nie wiem czy by nie zwróciło :D

Burmistrz

temat do zamknięcia, nie warto dyskutować na denny temat, a ty kierowniku nie masz pojęcia na temat kinematografi za grosz

shaggy9mm

Zamykam temat.

Burmistrz

Bogom niech będą dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones