PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778153}
4,7 15 848
ocen
4,7 10 1 15848
3,4 12
ocen krytyków
Moonfall
powrót do forum filmu Moonfall

Nie.

ocenił(a) film na 2

Ten film obraża moje podstawowe odczucia zdroworozsądkowe. Brak jakiejkolwiek poszanowania podstawowych praw fizyki.
Kawałki księżyca latają we wszystkie strony a ludzkość (szczegolnie główni bohaterowie) nic sobie z tego nie robią.
Przy tym gniocie "Armageddon" wypada jak dokument naukowy.

ocenił(a) film na 9
AlexRener

Gdyby były faktem, umiałbyś podać na ich istnienie dowód, a tak jakoś nie jest.

Eskim0s

Mam nerwicę i zaburzenia nerwicowe. Wszystkiego się boję.

ocenił(a) film na 9
AlexRener

To nie bój się tego co nie istnieje, bo jak coś nie istniej, to zranić nie może.

Eskim0s

Ja się boję całego świata.

eltoro10000

Duchy istnieją

Birkenheiner

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

kotbury

Duchy istnieją

ocenił(a) film na 4
Birkenheiner

Ten film jest kiczowaty, a w ostatnim momencie filmu wybuchłem śmiechem xD ha ha ha I dobrze się bawiłem oglądając. Ten film ma w sobie dobre i złe rzeczy, a z połączenia ich powstało takie oto dzieło. Nie można tego nazwać arcydziełem w kinematografii, ale nie można powiedzieć że jest tragiczny. Nie polecam oglądać, ale w takim świecie żyjemy i kretynizm jest coraz powszechniejszy na świecie, a szczególnie idzie to od zachodu. I jeszcze jedno darujcie sobie prawa fizyki skoro jest to film s-f. Poza tym wszechświat ma w tyłku wasze prawa fizyki. Zachowujecie się jak ci fanatycy religijni. To że człowiek sobie wymyślił naukę nie znaczy że naukowcy wszystko wiedzą i że to co znają jest prawdą nad prawdami. Ludzie się uczą i będą się uczyć, to co znamy i wiemy jest dopiero ułamkiem tego czego nie wiemy o naszym świecie. To co nazywacie prawami nauki, to jest jedynie to co na obecną chwilę wiemy. W każdej chwili naukowcy, nas świat może obalić wiele praw fizyki. Więc jak będziecie czytać i czerpać z czegoś wiedzę, najpierw ją przeanalizujcie i zrozumcie, a później piszcie swoje farmazony. To że wy czegoś nie potraficie sobie wyobrazić to wasz problem. Filmy i książki na obecną chwilę są s-f, ale to nie zmienia faktu że za kilkanaście lat nie okażą się prawdą. Mniej więcej tak powiedział pewien pan naukowiec, więc co takie kmiotki jak wy możecie wiedzieć o nauce xD haha

kaze_w

Duchy istnieją jakby co

ocenił(a) film na 8
Birkenheiner

Ja nie oczekuję od filmu by był filmem dokumentalnym. Dobrze się bawiłem. Dla mnie 8/10 w swojej kategorii. Jeśli chcesz realizmu to wyjdź z domu.

Birkenheiner

Nie ma rozsądku. Prawa fizyki udowadniają duchy.

Birkenheiner

Nie ma obrażenia inteligencji bo duchy istnieją.

AlexRener

Jakie narkotyki Pan bierze że wierzy w takie głupoty? Czy można namiary na Pańskiego dilera?

Zarddin

Jakie narkotyki ty bierzesz, że uważasz, że takie rzeczy nie istnieją skoro istnieją?

Zarddin

Ludzie naprawdę byli opetani, lewitowali i rzygali kotem i piszę to śmiertelnie na poważnie. Wręcz w nerwach.

Zarddin

Nie wierzę tylko wiem, że to istnieje a to różnica. Czemu uważasz, że istniejące rzeczy to głupota?

Zarddin

Duchy, zjawiska paranormalne, życie po śmierci są faktem. Nie ma nicości po śmierci. Nie wiecznej.

Zarddin

NIE masz prawa mówić, że to głupoty. Brak dowodów nie znaczy, że czegoś nie ma. Nauka to tylko nieudolny konstrukt ludzki jak wszystko.

Zarddin

Nie jestem żadnym panem a te rzeczy istnieją. Dlaczego nie wierzysz w nie mimo tylu dowodów na ich istnienie?

Zarddin

Jakie narkotyki ludzie biorą, że wierzą, że takie rzeczy to głupoty? Nie mogę tego pojąć. Już od 13 lat.

Zarddin

Mam nadzieję, że jest Pan trollem.

Zarddin

Takie rzeczy istnieją.

Zarddin

To nie są głupoty. Lmao.

Zarddin

Beka z was. XXI wiek.

AlexRener

Nie wiem czy to narkotyki czy choroba psychiczna ale współczuje Pańskiej rodzinie.

Zarddin

Nie wiem czy to choroba psychiczna czy narkotyki ale współczuję pańskiej rodzinie.

Zarddin

Jak można na serio myśleć, że takie rzeczy nie istnieją xdd to z wami jest coś nie tak nie ze mną. Polecam programy dokumentalne Doświadczyć niezwykłego lub duchy. Nie ma racjonalnych wyjaśnień. Nauka i logika to konstrukty ludzkie. Czemu wychodzisz z założenia, że nikt normalny nie wierzy w takie rzeczy. A jak wy wierzycie w bajki typu wszechświat z niczego czy brak kreatora to już git? To ja wam współczuję.

Zarddin

Nie masz czego komukolwiek współczuć. Jedynie sobie, że tkwisz w takim silnym przekonaniu, że coś nie istnieje. To podaj dowody, że to nie istnieje. I dlaczego powiedziałeś, że to głupoty? Myślisz logicznie?

Zarddin

Wiesz ilu ludzi doświadczyło niezwykłego, które nie były halucynacją? Byś przeżył, byś wiedział. Zabawni jesteście. Dziwisz się wtedy, że nie znajdziesz nigdy przyjaciół. Nikt nigdy z kimś takim jak ty nie zechce się zakumplować.

Zarddin

Nie. To po prostu logiczne wnioski, do których doszedłem samemu bez popełniania błędów logicznych i kierowania się emocjami. Zwykłe suche fakty. Serio wstyd, żeby wierzyć, że to życie tu i teraz to wszystko to mamy a potem wieczna nicość. Ale widać niektórym ciężko się z tym pogodzić. Bo to nie jest niestety normalne. Co masz teraz na swoją obronę? No broń się.

Zarddin

Wytoczę Ci proces sądowy więc lepiej przemyśl następne zdanie.

Zarddin

Zacznijmy od początku a potem przejdziemy dalej. Jakie doświadczenie sprawiło, że uwierzyłeś, że takie rzeczy nie istnieją?

Zarddin

Wierzyć w wieczną nicość po śmierci XDDDD

Zarddin

Dlaczego uważasz, że takie rzeczy "nie" istnieją?

Zarddin

Masz na to jakieś dowody?

Zarddin

Masz wierzyć w takie rzeczy. I nie. To nie jest to samo co płaska ziemia czy światowy spisek. Zabiłbym wszystkich co porównują tak głupio.

Zarddin

Mam nadzieję, że będę miał mnóstwo przyjaciół.

Zarddin

Moja rodzina właśnie jedzie na policję wytoczyć Ci pozew. Masz godzinę, żeby przeprosić nas wszystkich, szczególnie mnie za zniesławienie. Zresztą na priv już Ci wysłałem wiadomość Michale Krwawicz.

Zarddin

Bo nie pozwolę, żeby ktoś serio myślał, że takie rzeczy nie istnieją. Jesteś serio zaburzony.

Zarddin

Więcej takich osób jak ty. I masz mnie przeprosić za pomówienie bo ci teraz nie odpuszczę serio.

Zarddin

Masz godzinę.

Zarddin

Ja serio nie żartuję. Szambo intelektualne trzeba zwalczać.

AlexRener

Naprawdę współczuje Twojej rodzinie. Masz tak od urodzenia czy to wina jakiegoś nieszczęśliwego wypadku?

Zarddin

Ale to ja powiniem ci współczuć. Nie ty mi.

Zarddin

Dlaczego uważasz, że takie rzeczy nie istnieją?

Zarddin

Żadnego wypadku, żadnego od urodzenia. Po prostu zrozumiałem, że ludzie realnie doświadczyli niezwykłego i nie były to halucynacje ani praca mózgu czy dmt. Poczytaj sobie książki chociażby psychiatry dziecięcego Jima B. Tuckera o dzieciach pamiętających poprzednie życia.

Zarddin

Nie masz prawa współczuć mojej rodzinie bo są dumni ze mnie. Współczuj sobie, że nie widzisz dowodów na rzeczy, które istnieją i je określasz scamem. Pewnie myślisz, że ziemia jest płaska jeszcze. To nie są fejki. Dlaczego tylu ludzi nie wierzy w takie rzeczy? Przecież nauka nigdy ich nie obaliła.

Zarddin

Nigdy nie obaliła. Jestem w pełni normalny. Żadne używki. Żadne foliarstwo. Takie rzeczy istnieją.

Zarddin

Naprawdę współczuję twojej rodzinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones