PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817046}
5,0 34 633
oceny
5,0 10 1 34633
2,8 17
ocen krytyków
Morbius
powrót do forum filmu Morbius

Och Leto...

ocenił(a) film na 7

Od czasu "Requiemu dla snu" nie widziałem go w żadnej pożądnej roli.(Poza "Blade runnerem 2049").Miejmy nadzieję że rola w Morbiuszie nie będzie taka sama jak u Jokera z "Legionu Samobójców."

Cyprian_Swiecki

Obejrzyj więc Dallas Buyers Club

ocenił(a) film na 4
Cyprian_Swiecki

tak jest, dobrze gada... "Dallas Buyers Club" obowiazkowo... jeszcze dorzucilbym od siebie "Lord of War"...

Cyprian_Swiecki

Role, którą zagrał w łowcy androidów co 2 aktor mógłby zagrać nic specjalnego..

Cyprian_Swiecki

Dobry był jeszcze w Mr Nobody

Cyprian_Swiecki

Mało widziałeś.

ocenił(a) film na 4
Cyprian_Swiecki

To mało widziałeś z nim filmów...

ocenił(a) film na 7
matt_zeppelin

To jakie polecasz z nim filmy?(poza Dallas Buyers Club)

ocenił(a) film na 4
Cyprian_Swiecki

Requiem dla snu i Pan życia i śmierci

ocenił(a) film na 7
matt_zeppelin

Requiem to ja widziałem,ale Pan życia i śmierci to chętnie zobaczę.

Cyprian_Swiecki

W Mr Nobody też był świetny.

ocenił(a) film na 5
Cyprian_Swiecki

Musisz nadrobić, bo ma za rolę Oscara w tym filmie.

Cyprian_Swiecki

nawet nie przypominaj mi o jokerze jareda. ledwo go wytrzymałem.

marvelfan2019

Moim zdaniem porażka Jokera to nie jego wina. Zagrał tą postać dobrze, on nie wymyślił wizerunku tej okropnej postaci, tylko ją odtworzył

Gabriela_P_fw

no właściwie to możesz mieć rację.jared leto to dobry aktor i tylko ten reżyser tak żle go stworzył

marvelfan2019

Tam połowy scen z nim nie było, film przemontowała grupa odpowiedzialna za zwiastuny a nie reżyser. Podziękuj za to WB, i za BvS w wersji kinowej i za Joostice Leaque też w sumie.. to nie reżyserzy to wina WB.

Gabriela_P_fw

Jesli mówisz o nowym Jokerze to chyba pomyliłas aktorów..tam grał Jokera Joaquin Phoenix

MatiNalbor

a dobra wroc mowisz o innym filmie

Cyprian_Swiecki

Outsidera chyba nie widziales

loola2468

potwierdzam świetne kino, Outsider, Dallas Buyers Club, Chapter 27, Mr Nobody, Blade Runner... pare dobrych ról miał od czasu Requiem

ocenił(a) film na 5
Cyprian_Swiecki

Od siebie polecam "Małe rzeczy" z denzelem Washingtonem. Tam wypadł nieźle

Cyprian_Swiecki

Jako Joker w Zack Snyder Cut dał całkiem niezłą przemowę :)

Cyprian_Swiecki

W łowcy Androidów 2 był tragiczny według mnie. Podobno żeby zagrać niewidomego nosił soczewki przez które nic nie widział. Gardzę jego parodią metody Stanisławskiego. Day-Lewis pewnie śmieje się z niego popijając wino na emeryturze.

ocenił(a) film na 5
StalowyGigant

Chyba trochę przesadzasz xD

Cyprian_Swiecki

"Małe rzeczy" tu zagrał świetnie

Cyprian_Swiecki

Gość po prostu nie sprawdza się w kinie superbohaterskim - to nie znaczy że jest złym aktorem.

użytkownik usunięty
Cyprian_Swiecki

Witaj w klubie, Outsider, Małe rzeczy polecam te filmy z Jaredem bo w Dallas Buyers Club był lepszy niż w Requiem

Cyprian_Swiecki

Świetnie zagrał w american psycho, a nie czekaj. To chyba nie jest najlepszy przykład.

Cyprian_Swiecki

To obejrzyj Witaj w klubie za co dostał oscara.

Cyprian_Swiecki

A Aleksandra oglądał?

Cyprian_Swiecki

Polecam również wecrashed

ocenił(a) film na 7
Cyprian_Swiecki

Requiem dla snu fenomenalna rola... Ale wbrew sporej większości głosów dla mnie właśnie jako Joker wypadł świetnie. Ogólnie najlepszym z wszystkich Jokerów był śp. Heath Ledger a najgorszym Joaquin Phoenix - dla mnie nie do przetrawienia. Jeśli chodzi zaś o Jareda to wykreował Jokera idealnie wpasowując się w klimat Legionu Samobójców :) ale to tylko moja opinia jak już wspomniałam inna od większości :)

Cyprian_Swiecki

Lego jest przereklamowany, i od czasu " witaj w klubie " leci w dół

ocenił(a) film na 2
Cyprian_Swiecki

W "Requiem dla snu" został zjedzony i wysrany nie tylko przez Ellen Burstyn, ale też przez parodię komika Marlona Wayansa. Generalnie Jared Leto to marny aktorzyna.

ocenił(a) film na 7
Cyprian_Swiecki

Niesamowici jesteście! 3 lata i tu jeszcze wracacie taksamo jak cały internet chwalący Morbiusa.

Cyprian_Swiecki

A nie można by zedytować tej pożądnej roli na porządnej?

Cyprian_Swiecki

Jeszcze Aleksander

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones