PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493476}

Morderca we mnie

The Killer Inside Me
6,0 7 012
ocen
6,0 10 1 7012
5,0 5
ocen krytyków
Morderca we mnie
powrót do forum filmu Morderca we mnie

Niesmaczny

ocenił(a) film na 6

nie dla ludzi ze slabą psychika, nie moglam zniesc tego jak ten potwor zabijal , jednak sam film nie byl zly, tylko zbyt brutalny

ocenił(a) film na 2
Vickygirl_666

Zgadzam sie, nie moglam tego obejrzec. Ja juz po pierwszym ciosie bokserskim na Albe, wylaczylam glos, zamknelam oczy. Przelecialam co 5 minut ale nie dalo sie obejrzec...Kto wymysla takie filmy?????????? dno

ocenił(a) film na 6
azlotko

no to bylo straszne . Rezyser pewnie sadysta heh :D

ocenił(a) film na 2
Vickygirl_666

dziwie sie ze aktorzy chcieli w tym zagrac...tragedia!!!

ocenił(a) film na 2
azlotko

widzialam inne komentarze i jedyne przeslanie z filmu (dobrze ze nei gorzej) to by dupine Alby wychlostali !!! Porazka

ocenił(a) film na 3
Vickygirl_666

Film mógłby być dobry - bo i aktorzy nie najgorsi i scenariusz dość ciekawy jednak zawalił sprawę reżyser - montaż nudny, akcja ciągnie się jak flaki z olejem, uatrakcyjnić mają to sceny erotyczne (przesłodzenie z domieszką sadyzmu) i przemoc, ale na jedno i drugie niespecjalnie się chce patrzeć. Przemoc wydaje się być naturalistycznie ukazana, ale jest całkowicie nierealistyczna (po kilku ciosach w nos z pięści dziewczyna wciąż stoi i rozmawia ze swoim oprawcą???). A najbardziej mnie wkurzał ciągły komentarz z offu - zabieg, który stosują kiepscy reżyserzy (i producenci) aby film się jako tako kupy trzymał - Czy Amerykanie muszą mieć wszystko wyłożone jak na tacy, wytłumaczone krok po kroku przez głównego bohatera żeby zrozumiec co sie dzieje na ekranie?

ocenił(a) film na 6
Vickygirl_666

Ze mną coś nie tak - podobał mi się. Jedyne co mnie zraziło to zakończenie... Seria beznadziejnych efektów zamiast rzeczywistych pokazów piromajstrów ;)
Fakt, sceny bicia kobiet są ciężkie - ale film jest i ma być kontrowersyjny. Przez te efekty spadł o 3 oczka w dół u mnie :P

ocenił(a) film na 7
Vickygirl_666

nie wiem o co tyle halasu... a filmik przede wszystkim nudnawy pomimo swietnego caseya...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones