PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493476}

Morderca we mnie

The Killer Inside Me
6,0 7 013
ocen
6,0 10 1 7013
5,0 5
ocen krytyków
Morderca we mnie
powrót do forum filmu Morderca we mnie

Niezly film 7/10

ocenił(a) film na 8

Poprostu dobrze opowiedziana historia psychopaty .. co ciekawe przez samego psychopate ; p Wiekszosc ludzi powie , ze zostal psychopata przez dziecinstwo poniewaz mial
doczynienia w mlodym wieku z ''nagoscia'' itp ale to g prawda. Ludzie sa molestowani , wychowuja sie w strasznych patologiach , sa swiadkami morderstw a i tak wyrastaja na
normalnych dobrych ludzi. Kazdy czlowiek ma swoj rozum i sumienie i tak naprawde sam wybiera jaki chce byc w jego przypadku byla to ciemna strona mocy.

ocenił(a) film na 8
BriT

Wg cybernetyki społecznej: zachowanie = otoczenie * reaktywność.
Więc nie ma sporu czy otoczenie decyduje czy osoba sama o sobie.

Zostało to wyjaśnione przez cybernetykę. I to i to ma wpływ.

lukaszpolowczyk

Wow potrzeba było cybernetyki społecznej żeby rozgryźć taką zagwozdkę ? Gość który założył temat ma rację i Ty też masz racje. Ale cybernetyka społeczna brzmi śmiesznie. Może już odkryli, skoro na nasze zachowanie wpływ ma otoczenie oraz nasza postawa, w jakich konkretnie przypadkach jest większy wpływ otoczenia w stosunku do naszej reakcji ?

ocenił(a) film na 8
RealKalps

Spójrz na dział "Marian Mazur"
http://www.autonom.edu.pl/publikacje.php

Publikacja w 1966 roku. Chyba już tam zawarł ten wzór.

Z tego co opowiadał Józef Kossecki (kontynuator) to ten wzór został równolegle odkryty przez "amerykańskich naukowców", tylko że oni musieli użyć na to sporych pieniędzy na badania empiryczne a Marian Mazur użył dedukcji.

Nie lubię jak ktoś udaje że to oczywiste jeśli wspomina się dzieła pionierów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones