PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472810}

Mordercza maszyna

Super Hybrid
3,5 1 199
ocen
3,5 10 1 1199
Mordercza maszyna
powrót do forum filmu Mordercza maszyna
użytkownik usunięty
ostro

widziałem. bez rewelacji. Pomysł na biologicznego transformersa zabawny. Końcówka też śmieszy. Żenujący film.

ocenił(a) film na 3

Film bardzo słaby, pomysł z maszyną pożerającą ludzi dobry, lecz fatalne wykonanie słaby scenariusz, fatalne efekty specjalne. Była by "czwórka" bo film chociaz na poczatku wydawal sie troche ciekawy, ale te fatalne zakończenie. Jest "trojka" dla horroru który bardziej przypominał mi komedię.

fear07

co zrobić jak teraz większość horrorów jest słabych ;) Jeszcze niektóre są chociaż śmieszne, ale niektóre to faktycznie żenujące. Mam nadzieję, że wreszcie jakiś fajny horror obejrzę. Kiedyś to było "Ptaki" i wszyscy się bali. Dzięki za opinię, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 1
ostro

Ja teraz kończę oglądać... Kopnąłbym twórców w dupę i tyle by ich widzieli.

ostro

jedyne co zasługuje na pochwale to piosenka: believe in me. Ale za nic w swiecie nie mozna jej znależć w necie:(((((((

ocenił(a) film na 2
DANNTOS

https://www.google.pl/search?q=believe+in+me&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozi lla:pl:official&client=firefox-a

szukanie nie boli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones