PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105187}

Morderstwo w Orient Expresie

Murder on The Orient Express
5,5 869
ocen
5,5 10 1 869
Morderstwo w Orient Expresie
powrót do forum filmu Morderstwo w Orient Expresie

Według mnie dobry

ocenił(a) film na 7

Nie oglądałem oryginału więc nie mogę porównywać ale ta wersja jest całkiem dobra. Nie mam mowy o rewelacji ale jeśli zastanawiasz się czy obejrzeć nie wahaj się!

ocenił(a) film na 4
szm007

nieważne czy to jest film nowy, czy stary jeśli zachowany jest odpowiedni klimat. widziałam porządną adaptację z 2010 roku, ale ta tutaj wersja jest do cna wyzuta z jakiejkolwiek atmosfery książek o Poirocie. to po prostu nie te czasy i nie ten bohater. już trudno o większe niedopasowanie dosłownie wszystkiego. jak ktoś wie cokolwiek na temat twórczości A.Ch o Poirocie, to nastrój filmu raczej mu nie podpasuje, więc jednak należy się wahać

ocenił(a) film na 3
szm007

myśle, że fragment: "Nie oglądałem oryginału" jest kluczem do całej reszty ;) obejrzyj, szczerze polecam. wtedy zobaczysz jak tę świetną książkę należało zekranizować. ta wersja tutaj to tragedia. silili się na oryginalność a wyszla niestety mizeria. choć oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie. niemniej zachecam do obejrzenia oryginalu.

ocenił(a) film na 1
Symbol

Albo drugi klucz: PRZECZYTAJ. Film beznadziejny.

ocenił(a) film na 1
szm007

Widać, że pojęcia nie masz o Poirot, poczytaj a przekonasz się że ta wersja Poirota to chłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones