PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97924}

Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka

Mortal Kombat: Final Battle
5,4 3 132
oceny
5,4 10 1 3132
Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka
powrót do forum filmu Mortal Kombat: Ostateczna rozgrywka

Arcydzieło

ocenił(a) film na 10

Film ten to godne uwieńczenie niestety krótkiego serialu Mortal Kombat. Jest tu świetna muzyka, znakomita gra aktorska, sceny walki zapierające dech w piersiach oraz zawrotna akcja. Niestety film jako oddzielna produkcja nie broni się fabularnie gdyż nie wiadomo jak to się zaczęło o co biega więc film to pozycja obowiązkowa ale jedynie jako ukoronowanie serialu jako produkcja samodzielna się nie sprawdza jednak z serialem to pozycja obowiązkowa dla każdego kto wie co to Mortal Kombat a także dla każdego fana filmów gatunku (wmordekopa).

ocenił(a) film na 3
SirDrX

Film jest słaby, oceniam go na 3/10. Słaba akcja, mało scen walki - jak na film tego typu. Brak głównego motywu muzycznego MK. Film można obejrzeć z nudów i zapomnieć o nim zaraz po obejrzeniu. Jedynym plusem jest zaskakujące zakończenie - główni bohaterowie umierają, a zło wygrywa.

ocenił(a) film na 10
ebert

Pewnie serialu nie oglądałeś to też nie miałeś pojęcia o co biega i co to za intryga. Scen walk było dużo tylko krótkie. Głównego motywu MK nie mogło być bo serial miał być preqelem Mortal Kombat. Niestety USA-ńskie zjadacze hamburgerów nie umieli go docenić więc po pierwszej serii musieli jakoś zakończyć. Nieźle to im wyszło jak widać. Moja rada obejrzyj serial. Zmienisz zdanie na temat filmu.

ocenił(a) film na 3
SirDrX

Ogldalem serial i byl dobry, ale dla mnie ten film jest po prostu slaby.

"sceny walki zapierające dech w piersiach" - dla mnie byly nudne, za krotkie i od poczatku walki bohaterowie nie mieli szansy na pokonanie zabojcow Kana

Sorka za brak polskich znakow.

ebert

nie oglądałem serialu ale po obejrzeniu filmu chyba się skusze. Bardzo fajny film, Polecam fanom serii.

ebert

"Ogldalem serial i byl dobry, ale dla mnie ten film jest po prostu slaby."

Przecież ten film "MK: Ostateczna rozgrywka" to 2 ostatnie odcinki serialu "MK: Conquest" - dokładnie 21 i 22 odcinek, więc przeczysz sam sobie.

ocenił(a) film na 6
SirDrX

Witam. Ten film to kontynuacja serialu czy jego streszczenie w formie filmu ??? Bo serial oglądałem dawno temu w TV i jako Fan MK, podobał mi się, a skończył się tak jakby miała powstać jakaś dalsza część.

ocenił(a) film na 10
duxo89

Film jest uwieńczeniem serialu. Były plany dotyczące nakręcenia drugiego sezonu jednak jak wiele świetnych seriali nie zdobył on popularności wśród tłuściochów zza oceanu i sprawa upadła. Tłuściochy widać wolały obejżeć milionowy odcinek mody na sukces albo jakiegoś innego badziewia ...
:(

ocenił(a) film na 6
SirDrX

Tyle, że w Usa postały też takie świetne seriale:
Twin Peaks 1990-1991 imdb 8,9 (kiedyś nawet 9.4)
X-files 1993-2002 imdb 8,7 (kiedyś nawet 9,0)
Oz 1997-2003 imdb 8,9
Sopranos 1999-2007 imdb 9.2 (kiedyś 9.3)
Sześć stóp pod ziemią 2001-2005 imdb 8.8
The wire 2002-2008 imdb 9.3 (kiedyś nawet 9.7)
The Shield 2002-2008 imdb 8.8
Deadwood 2004-2006 imdb 8.8
Lost 2004-2010 imdb 8.5
Dexter 2006-2013 imdb 8.9
Breaking Bad 2008-203 imdb 9.5
Zakazane imperium 2010-2014 imdb 8.6
Gra o tron 2011-2018 imdb 9.5
House of cards 2013-2016 imdb 9.0
Detektyw 2014-2015 imdb 9.2
Fargo 2014-2015 imdb 9,0

Gdzie na ich tle jest Mortal Kombat 1998 imdb 6.6 ?

ocenił(a) film na 6
SirDrX

"uwieńczenie serialu" nazwijmy to otwarcie - to są po prostu dwa ostatnie odcinki serialu (miały ciągłą fabułę) połączone w jeden i wydane na DVD. Mowa oczywiście o odcinkach 21 Stolen Lies i 22 Vengeance. Producenci serialu chcieli sobie dorobić dodatkową kasę poprzez kolejne DVD na podstawie gotowego już materiału. Jednym słowem każdy kto widział cały serial automatycznie widział też ten film!

ocenił(a) film na 9
gagarin77

dokładnie

ocenił(a) film na 8
wonski221

Baj de łej, ten film jest na podstawie gry, nie serialu. Tak samo serial jest na podstawie gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones