The Sea of Trees

1 godz. 50 min.
6,3 2 147
ocen
6,3 10 2147
6 303
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":2}
{"type":"film","id":715551,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Sea+of+Trees-2015-715551/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Morze drzew
 • Kiedy oglądałam relacje z Cannes dziennikarka powiedziała,że podczas pokazu "Sea Of Trees" Matthew McConaughey i Noami Watts zostali wygwizdani. To bardzo nie fair ze strony tamtych widzów bo zbyt wiele wymagają,a w ogóle na tym (zazwyczaj) się nie znając.
  Jeśli będziecie mieli info kiedy film będzie miał premiere w Polsce-prosze o powiadomienie. :)
  Pozdrawiam :)

 • użytkownik usunięty

  monciak002 w Cannes się nie znają... japrdl xD

 • toż to nie wiesz... znają się tylko w Holiłód :)

 • michal.2907 ocenił(a) ten film na: 3

  cubanon W Kans, Wenecji, Berlinie i Holiłód znają się równie słabo. I tu i tam pomyłek jest sporo. W Juesej w cenie są odpowiednie tematy, w Juropie- odpowiednie nazwiska.

 • julialament ocenił(a) ten film na: 4

  michal.2907 Co masz na mysli? "W Juesej w cenie są odpowiednie tematy, w Juropie- odpowiednie nazwiska."

 • michal.2907 ocenił(a) ten film na: 3

  julialament Spójrz na nominowanych do Złotej Palmy. Ciągle te same nazwiska. Obojętnie jaki film zrobią- mają nomkę w kieszeni. Leigh, Loah, Dardenne, van Sant, Almodovar, Haneke. To kilku pupilów. A z kolei w Hollywood w modzie są tematy: rasizm, feminizm, biografie muzyków. Obie strony Atlantyku mają swoje ulubione schematy.

  Wyjaśniłem swój pkt widzenia?

 • ZSGifMan ocenił(a) ten film na: 7

  monciak002 Bydło jest wszędzie!

 • monciak002 Pierwsze wystawy Impresjonistów też były wygwizdane, podobnie jak wystawy Turnera, Picassa (początki kubizmu) a nawet występy Hendrixa czy Morrisona i Sex Pistols. Wielu artystów już dawno temu stwierdziło (jak na przykład Fidiasz, Leonardo, Michał Anioł Ingres, Turner czy Sapkowski) że twórca, artysta nie powinien zawracać sobie głowy gustami ludu i iść swoją drogą, i że obowiązkiem każdego prawdziwego artysty jest nie ulec presji ignorantów. Są setki przypadków scenicznych w samym XX wieku takiej postawy i takich chwil gdy artysta jawnie pokazuje to publice. Sceny na koncertach, w wywiadach, sceny w filmach itd..
  Ponadto takie zachowanie świadczy o poziomie czy jego braku tej widowni.