PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223546}

Motel

Vacancy
6,0 19 705
ocen
6,0 10 1 19705
6,0 7
ocen krytyków
Motel
powrót do forum filmu Motel

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

Po drugich, żenujących częściach "Hostela" i "Wzgórz" wreszcie mamy porządny dreszczowiec z bardzo dobrym aktorstwem i niezłym suspensem. Przyczepił bym się jedynie do wtórności tego typu filmów jednak nie będę narzekać bo "Motel" przyniósł mi przyjemny dreszczyk emocji a to rekompensuje jego schematyczność

ocenił(a) film na 8
Abruzzi

Ano właśnie, film zdecydowanie uniemożliwia odejście od ekranu. Absorbuje całą uwagę, co ostatnimi czasy zdarza się dość rzadko.
Nareszcie.

ocenił(a) film na 7
pazoozoo

Zgadzam się - po wielu kinowych wymiocinach, typu "Turistas" - doczekałem się nieoryginalnego, acz porządnego i wciągającego thrillera, który nie pozwala oderwać oczu - chyba, że powieki są ciężkie. Reżyser bardzo utalentowany, więc filmu skopać nie mógł.

ocenił(a) film na 7
pazoozoo

(Momentami spoiler) Hmm... dla mnie film jest dobrym sredniakiem ale zawsze sredniakiem... koncówka dla mnie byla jak z typowego slashera choc o tyle orginalna bo zgineli wszyscy "zli" :D Po mysl na film bardzo dobry wykonanie niestety dobre (jak dla mnie 7) I jedna rzecz... szczegół bo szczegół ale to mnie troszke raziło... miale 3 otwarzacze VHS i mialy to do siebie ze jak sie ogladalo film a byl jakis skok napiecia to otwarzacz sie ponownie wlaczal ale na stopie i trzeba bylo na nowo wlaczyc Play i wydaje mi sie ze tak jest przy wszystkich... a na filmie kilka razy gasnie swiatlo a video jak na playu pracowalo tak pracuje... to taki szczegol ktory mogl zmienic calkowicie akcje... bo pan policjant na pewno by sie nie kapnal tak szybko co jest grane... PZDR ;)

ocenił(a) film na 7
Makron

tam mial byc "pomysl" nie wiem skad ta spacja sie wziela :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones